با صدور اطلاعیه‌ای؛

دعوت سازمان تبلیغات اسلامی از ملت برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش نویدتهران،سازمان تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای از عموم مردم آگاه ایران برای شرکت پرشور در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، دعوت به عمل آورد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

سی و نهمین سال پیروزی حق بر باطل، یادآور تلاش و مجاهدت ملتی متمدن و دین‌مدار در راه کسب شرف و استقلال است. سی و نهمین جشن فتح و پیروزی، ظفرنامه‌ی ملتی بزرگ، و پاداش سالیان مجاهدت و جانفشانیِ اوست در راه آرمان‌های الهی و مقدسش. ملتِ ایران با انقلابی که آفرید یکی از بزرگ‌ترین و طلایی‌ترین اوراقِ دفترِ تاریخ را به نامِ خویش رقم زد؛ برگی که سرفصلِ زرّینش ندایِ بزرگِ حق‌طلبی و عدالت‌خواهی برایِ تمامیِ بشریت بود.

اینک ملت ما سی و نهمین سالگشت انقلاب عظیم خود را در حالی گرامی می‌دارد که همواره به مددِ ایمان محکم و بلندِ خویش از کوران حوادث سخت و نفس‌گیر، سرافراز و سربلند بیرون آمده است. او اکنون در مقطعِ بزرگی از تاریخِ حیاتِ خود که جهان پُرستمِ امروز هرلحظه مانعی تازه بر سرِ راهِ توسعه و نیلِ او بر بلندایِ قله‌هایِ رفیعِ ترقی و پیشرفت و سربلندی می‌تراشد، نستوه و استوار تنها بر تحققِ آرمان‌هایِ بزرگ و مقدسِ خویش چشم دوخته است.

۲۲ بهمن روز به ثمر رسیدن جانفشانی‌های هزاران هزار زن و مرد آزاده این دیار است که پیش پای آمدن امام و رهبرشان فرشی از مهر گستردند و حضور عشق را در فضای ایران متجلی ساختند.

سازمان تبلیغات اسلامی ضمن گرامیداشت و تبریک سی و نهمین جشن فتح و پیروزی به حماسه‌آفرینان و حافظان این انقلاب الهی، از ملت آگاه و هوشیار و مؤمن ایران اسلامی دعوت می‌نماید تا یک‌بار دیگر با لبیک به ندای رهبر و قائد فرزانهٔ خویش حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی همچون همیشه با حماسه‌آفرینی و حضور پرشور در صحنه‌های راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در روز ۲۲ بهمن، مشت‌های محکم و گره‌خورده خود را بر دهان استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهان خوار و رژیم غاصب اسرائیل بکوبند و حماسه‌ای دیگر را رقم زنند.