یادداشت روز؛

دشمن کوچکتر از آنست که از سیاست های ما سر در بیاورد

به گزارش نویدتهران،این همه بی انضباطی ها با رموز فتنه هرازگاهی دل ایرانی را بدرد می آورد.هرازگاهی در کشور انفجار هیجان ایجاد می شود، بجای اینکه با برنامه ریزی و به تدریج تخلیه شود. بیت المال به آتش کشیده و یا تخریب می شود.
برای مقابله با این حرکات ناشایست وبدون دلیل، بایستی مغزها رویهم قرار گرفته وچنان ضربه ای را به طراحان تخریب وارد کرد که دیگر جرات چنین نقشه ای را نداشته باشند.
اما چرا با هر جرقه ای ،آتش می گیریم؟
هراز گاهی برای رسیدن به آمال عبث وتهی، از سوی دشمنان رمزهایی برای بحران سازی و اهانت به شعور مردم ساخته می شود تا ملت را از رسیدن به اهداف بازدارند.دشمن دراغتشاشات اخیر از هر راهی برای ضربه زدن استفاده کرد.برای ترویج بی بند و باری و سوءاستفاده از فوت مرحومه امینی به میدان آمد تا از آب گل آلود ماهی بگیرد که با اندک زمانی با شکست مواجه شد.با تجمع امت رسول الله(ص) حماسه ای دیگر خلق شد،آرایش دشمن شکست و مردم به یاری خداوند بار دیگر پیروز شد.
«که رستم یلی بود در سیستان

منش کرده ام رستم داستان»
در این میان برخی سلبریتی ها برای ابراز موجودیت و همسو با طراحان تخریب به میدان آمده و امکانات و شهرتی را که از مردم کسب کرده بودند از همان امکانات برای تخریب کشور و مردم استفاده کردند. پول قرارداد های میلیاردی را بجای اینکه برای پیشرفت بکار برند برای تخریب کشور بکار بردند.این افراد که ما از آنها رستم تو خالی ساخته ایم باید پاسخگو باشند که چرا با پول بیت المال به تخریب اموال عمومی و ترغیب شورش پرداختند.باید پاسخگو باشند که چرا به کسب و کار مردم آسیب زدند؟
حجاب
همه چیز از این واژه پر معنا وارزشمند آغاز شد، برای ایجاد امنیت ،برخی افراد کشور را به هم ریختند البته با مدیریت شبکه های بی بی سی و اینترنشنال و همچنین برخی سلبریتی ها.
افرادی که آگاهانه یا ناآگاهانه با طراحان تخریب همسو شدند آثار سوء آنرا به زودی خواهند دید.
در این حوادث برخی افراد ،خدمات نیروی انتظامی را نادیده گرفته و اقدام به تخریب کردند.
تخریب و تضعیف نیروی انتظامی از خطرناکترین رفتاری است که شدیداً برهمگان وظیفه است که با این نوع حرکات مقابله شود.نیروی انتظامی طبق قانون بر وظیفه خود عمل کرده و خطایی را مرتکب نشد.
گاهی افراد برای بزرگنمایی و رسیدن به شوق لحظه ای اقدام به کارهایی می کنند که عواقب آنرا نمی دانند. با ارسال تصاویر به شبکه های معاند، ضربات سنگین به کشور وارد می کنند.برای ایجاد آرامش و ایستادگی در مقابل هجمه ها نیرو های مسلح و نیروهای مردمی کمک شایان و رفتار قابل تحسینی ارائه دادند و کاملا مظلومیت نیروی های مسلح نمایان بود و افراد نا آگاهانه گوش به فرمان بی بی سی و اینترنشنال بودند تا به تخریب اموال عمومی بپردازند.دراین راه تعدادی از مدافعان امنیت مجروح و به شهادت رسیدندو مثل همیشه ثابت کردند که با مردم هستند نه بر علیه آنان.دشمن هرلحظه می خواهد مردم و نظام را در مقابل هم قرار دهد که تاکنون با شکست مواجه شده است.
«بصیرتی» که مقام معظم رهبری فرمودند تمام رموز فتنه را می شکند اگر بصیرت داشته باشیم.
مقام معظم رهبری می فرماید:
عاشورا پیامها و درسهایی دارد. عاشورا درس میدهد که برای حفظ دین، باید فداکاری کرد. درس میدهد که در راه قرآن، از همه چیز باید گذشت. درس میدهد که در میدان نبرد حقّ و باطل، کوچک و بزرگ، زن و مرد، پیر و جوان، شریف و وضیع و امام و رعیّت، با هم‌ در یک صف قرار میگیرند. درس میدهد که جبهه‌ی دشمن با همه‌ی تواناییهای ظاهری، بسیار آسیب‌پذیر است -همچنان‌که جبهه‌ی بنی‌امیه، به‌وسیله‌ی کاروان اسیران عاشورا، در کوفه آسیب دید، در شام آسیب دید، در مدینه آسیب دید، و بالأخره هم این ماجرا، به فنای جبهه‌ی سفیانی منتهی شد- درس میدهد که در ماجرای دفاع از دین، از همه چیز بیشتر، برای انسان، بصیرت لازم است. بی‌بصیرتها فریب میخورند. بی‌بصیرتها در جبهه‌ی باطل قرار میگیرند؛ بدون این‌که خود بدانند. همچنان‌که در جبهه‌ی ابن‌زیاد، کسانی بودند که از فسّاق و فجّار نبودند، ولی از بی‌بصیرتها بودند.«بیانات در دیدار فرماندهان گردان‌های عاشورا ۱۳۷۱/۴/۲۲»
تجزبه طلبی
چندش آورترین و مهلک ترین اقدامی است برعلیه کلیت واستقلال یک کشور، توسط سبکسران با معیت استکبار.
جریانی که با چنین حرکات موافق هستند در واقع قدرت یک کشور را زیر سوال برده و خود را در اختیار دیگر قرار می دهند تا او را کنترل کنند و هیچگاه این نوع کشورهای به اصطلاح نوساخته تحمیلی به استقلال کامل نمی رسند.
در اتفاقات اخیر تجزیه طلبان وهمچنین سلطنت طلبان تلاش وافری در بهم ریختن کشور داشتند که دریک لحظه با ضربات مهلکی رو برو شدند.
این نوع اتفاقات، امتحانی است که هرکسی را قبول شدن درآن سخت است.بصیرت یادتان نرود،امام خامنه ای یادتان نرود،و
«یادمان باشد که ما خون داده ایم»