امیر سرتیپ حیدری:

دشمن با پروژه نفوذ، اعتقادات مردم را هدف گرفته است

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: دشمن با پروژه «نفوذ» اعتقادات و ارزش‌های اصیل مردم و خانواده‌ها را هدف قرار داده است.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش در همایش بصیرت روحانیون نزاجا اظهار داشت: یکی از خطرهایی که جامعه و اصلیت نظام را تهدید می‌کند این است که دشمنان ما همه قوای خود را بسیج کرده‌اند تا ولی فقیه را مورد هجمه قرار دهند.
به گزارش نوید تهران وبه نقل ازروابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران،فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه افزود: وسیله و ابزاری که دشمن جهت سست کردن عقیده ما نسبت به ولی فقیه، ولایت و ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی، شهدا و گذشتگان ما قصد دارد از آن استفاده کند، موضوع «نفوذ» است.
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اینکه مسئله نفوذ بر دو نوع است، گفت: اولین نوع، نفوذ در مردم برای بی‌توجهی به ولایت است و مسئله دوم نفوذ در خواص می باشد.
امیر سرتیپ حیدری ادامه داد: آن چیزی که مردم و خانواده‌های ما را مورد تهدید قرار می‌دهد همین مسئله نفوذ است. چرا که نفوذ، تهی کردن اعتقادات و ارزش‌های مورد عقیده مردم می باشد.
وی با اشاره به اینکه عقیدتی سیاسی یک بستر و رسانه موثر برای تکرار پیام‌های انقلاب است، عنوان کرد: حضور، ارشاد و تبلیغ روحانیون عقیدتی سیاسی در ایجاد بستر مناسب برای عدالت خواهی، موثر و مفید خواهد بود.