سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور:

دشمن اشتباه کند تو دهنی محکمی خواهد خورد

فرمانده نیروی زمینی سپاه با تأکید بر این که همواره در حال ارتقای توان و آمادگی‌های خود هستیم گفت: دشمن نباید در برآوردهای خود دچار اشتباه گردد اما در صورتی که مرتکب اشتباه شود تو دهنی محکمی خواهد خورد.

سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه همزمان با برگزاری مرحله اصلی رزمایش پیامبر اعظم (ص) 11 در منطقه عمومی شرق کشور گفت: این رزمایش از روز دوم اسفند ماه با شلیک راکتهای مدرن، پیشرفته و دقیق زن در منطقه کویر مرکزی آغاز شد و امروز شاهد برگزاری مرحله اصلی آن هستیم.

به گزارش نوید تهران،وی افزود: در این رزمایش تمامی امکانات تخصصی نیروی زمینی سپاه اعم از یگانهای پهپادی، زرهی، مکانیزه، پدافند، پیاده، نیروی ویژه و هوانیروز بخشی از آمادگیهای خود را به نمایش خواهند گذاشت.

سردار پاکپور در ادامه تصریح کرد: با بهره‌گیری از تجربیات دوران دفاع مقدس و نیز مأموریت های شمال غرب و جنوب شرق نیروی زمینی سپاه و انتقال این تجربیات گران سنگ به نسل جوان مؤمن و انقلابی بحمدالله از آمادگی کاملی برخورداریم و دشمن جرأت نزدیک شدن به مرزهای ما را ندارد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه با تأکید بر اینکه هیچگاه غافلگیر نمی‌شویم گفت: بحمدالله امروز نیروی زمینی سپاه با بهره مندی از تجهیزات پیشرفته و نیروی انسانی متخصص و متعهد از توان بالا و اشراف اطلاعاتی کاملی برخوردار است.