سرلشکر باقری:

دشمن از تجاوز نظامی مأیوس است

به گزارش نویدتهران،رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دشمنی که از تجاوز نظامی مأیوس است، توان خود را بر فشار اقتصادی و سیاسی قرار داده و توطئه‌های مکرری را در مرزها و داخل کشور انجام داده است.

سردار سرلشکر پاسدارمحمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در بیست و سومین همایش سراسری فرماندهان، روسا و مدیران ناجا با بیان اینکه شجره طیبه شهادت، همچنان در نیروی انتظامی جاری است، اظهار کرد: در سال رونق تولید باید به ماموریت نیروی انتظامی اشاره کنیم که بدون فعالیت آنها، امکان رونق تولید در کشور نخواهد بود، برقراری آرامش برای تمام فعالیتها ضروری است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: سال بسیار پرتلاشی را پشت سرگذاشته و وارد سال دیگری شدیم، روشن است که نیروی انتظامی با روحیه عالی، جهادی و بسیجی با تلاش بی‌نظیر برای مقابله با اثرات سیل در بسیاری از استانهای کشور وارد شد، کاهش قابل توجهی در تلفات سوانح رانندگی رخ داد و امنیت پایدار در ایام نوروز برقرار بود که همگی نشان از تلاش نیروی انتظامی دارد.

وی تصریح کرد: حرکت رو به رشد نیروی انتظامی هیچگاه نباید دچار وقفه شود، در سال ۹۷ نیروی انتظامی به خوبی مراسم اربعین را مدیریت و توطئه دشمن را خنثی کرد، دشمن جنایتکار و صهیونیستها اراده کرده بودند که سال ۹۷ تابستان داغی خواهد داشت و امید داشتند کریسمس را در تهران برگزار کنند اما ملت بزرگ ایران و نیروی انتظامی توطئه های دشمن را خنثی کرد.

سرلشکر باقری خاطرنشان کرد: البته با برخی کاستی‌ها مواجه بودیم که باید کاستی‌ها را به فرصت هر چه بیشتر تبدیل کنیم، دشمان دست بردار نیستند که هوشیاری و تلاش جهادی مستمر را می‌طلبد، تحریم‌های مکرر، اعلام سپاه پاسداران به عنوان سازمان تروریستی و لغو معافیت کشورها در خرید نفت از ایران توسط دشمن اعمال شده، دشمنی که از تجاوز نظامی مایوس است، توان خود را بر فشار اقتصادی و سیاسی قرار داده و توطئه‌های مکرری را در مرزها و داخل کشور انجام داده است.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران به درخت تناوری تبدیل شده که ریشه در اعماق این سرزمین دارد و توطئه‌ها به وحدت بیشتر مردم و هم‌افزایی سازمان‌ها و رفع نواقص می‌انجامد و روز به روز ملت ایران از جمله نیروی انتظامی پایدارتر از گذشته ماموریت خود را انجام می‌دهد و آنکه روز به روز سست‌تر می‌شود، دشمنی‌ است که در مقابل این ملت و اراده الهی ایستاده است، هیچ فرد تحصیلکرده‌ای را در امریکا نمی‌توان پیدا کرد که از داشتن چنین رئیس‌جمهوری شرمنده نباشد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح متذکر شد: ملت ما به دلیل قدم برداشتن در مسیر خاص الهی، قدرت الهی را پشت سر خود دارد و هیچ واهمه‌ای ندارد، مهم این است که در دنباله‌روی از ولایت هیچ کجی نداشته باشیم.

وی یادآور شد: نیروی انتظامی در برابر توطئه‌ها گامهای موثری برداشته و توانسته با اشراف اطلاعاتی و اقدامات اثربخش در مقابله با جرایم اقتصادی به طور خاص اقدامات اساسی انجام دهد و تاثیر چشم‌گیری در امنیت و ثبات اقتصادی داشته باشد، در ستاد کل نیروهای مسلح بر اساس تدابیر مقام معظم رهبری، نیروی انتظامی را جزو اولویتهای خود می‌دانیم و افتخار می‌کنیم که در کنار نیروی انتظامی باشیم.