دریادار فدوی در دانشگاه امام خامنه ای(مدظله العالی):

دشمنی و درماندگی آمریکا و اسرائیل ، دلیل حقانیت و اقتدار ما است

به گزارش نویدتهران، دریادار فدوی در دانشگاه امام خامنه ای(مدظله العالی) عنوان کرد: دشمنی و درماندگی آمریکا و اسرائیل در برابر ما دلیل قاطع حقانیت و اقتدار ما است.

دریادار پاسدار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه در سفر به استان گیلان با اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه دریایی امام خامنه ای(مدظله العالی) دیدار و گفتگو کرد.

دریادار فدوی طی سخنانی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی و فرو ریختن ستون سلطه استکبار جهانی در این کشور، گفت: آمریکا و اسرائیل که بیشترین خسارت و زیان ناشی از پیروزی انقلاب اسلامی را متحمل شدند، امروز با همه قوا و حیثیت خود در خط مقدم دشمنی و مقابله با انقلاب اسلامی قرار گرفته اند.

وی افزود: دشمنی و درماندگی آمریکا و اسرائیل در برابر ما دلیل روشن و قاطع حقانیت و اقتدار ما است.

سردار فدوی ادامه داد: در عظمت و قدرت این انقلاب همین بس که دشمنانی در مقیاس آمریکا 39 سال است که با همه قدرت و ثروت و سیاستگزاری خود به جنگ تمام عیار با این انقلاب برخاسته اند اما شعله چراغ این انقلاب برافروخته تر، گرم تر و روشن تر شده است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به 39سال تلاش و کوشش از سوی اقشار مختلف جامعه برای بالندگی انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: وعده خداوند در قرآن کریم نسبت به مردم کشورمان محقق شده است و این عزت و سربلندی امروز جامعه ما مرهون خون شهدای گرانقدر جمهوری اسلامی ایران است.

سردار فدوی تصریح کرد: به فرمایش حضرت امام (ره)که فرمودند انشاءالله این انقلاب به صاحب اصلی خود یعنی آقا امام زمان(عج) تحویل داده می شود، امیدواریم که ما بتوانیم در این راهی که شهدا برایمان هموار کرده‌اند ثابت قدم و استوار باشیم.

بازدید از روند تکمیل دانشگاه دریایی امام خامنه ای(مدظله العالی) و نشست با فرماندهان، مدیران و مسئولان بخش های مختلف، از دیگر برنامه های دیدار سردار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه از این دانشگاه بود.