سردار یزدی:‌

دشمنان در صدد ایجاد رژیم صهیونیستی جدید با تشکیل حکومت داعش بودند

به گزارش نویدتهران،فرمانده سپاه تهران بزرگ گفت: دشمنان ما در تلاش بودند که با تشکیل گروه تروریستی داعش، رژیم صهیونیستی جدیدی در منطقه ایجاد کنند.

سردار محمد یزدی فرمانده سپاه تهران بزرگ در مراسم تجلیل از خانواده شهدای گردان اطلاعات عملیات گفت: چشمان آسمانی یازدهم، یادواره‌ای است که در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم خانواده معزز شهدا برگزار می شود.

وی افزود: سعی شده تا در این برنامه‌ها به تجلیل از یکی از گروه هایی که در میان گردان‌های مشتاق شهادت به ایثارگری معروف بودند، بپردازیم.

فرمانده سپاه تهران خاطرنشان کرد: این گردان پیش از انجام عملیات در مناطق سخت و صعب العبوری مانند هور می‌رفتند و به جمع آوری اطلاعاتی از موقعیت منطقه عملیات می پرداختند. در حقیقت رزمندگان گردان اطلاعات چشمان فرماندهان بودند.

وی افزود: رزمندگان اطلاعات عملیات در مناطقی حضور پیدا می کردند که برای خیلی ها باورنکردنی است و خیلی اوقات وقتی ما با این رزمندگان همراه می شدیم، می‌دیدیم که آنها به گونه‌ای در مناطق تحت تسلط دشمنان قدم می‌زدند که گویی در مناطق تحت تسلط نیروهای خودی حرکت می کنند.

سردار یزدی گفت: در این مجلس ما برای تکریم خانواده 330 شهید اطلاعات استان تهران و البرز از تیپ 110 سید الشهدا، لشکر 27 محمد رسول الله (ص)، تیپ 63 خاتم الانبیا(ص)، تیپ 110 خاتم الانبیا(ص) و لشکریان و رزمندگان اعزامی به جبهه‌ها در 8 سال دفاع مقدس دور هم جمع شده‌ایم.

فرمانده سپاه تهران با اشاره به تشکیل بسیج منطقه ای در محور مقاومت گفت: دشمنان ما لطف بزرگی به ما کردند که خودشان به این موضوع پی برده‌اند؛ آنها باعث شدند که با ایجاد ناامنی در منطقه، بسیجی منطقه‌ای از جوانان افغانستانی، لبنانی، سوری و عراقی ایجاد شده که توانست گروه تروریستی داعش را در منطقه نابود کند.

وی افزود: دشمنان ما در تلاش بودند که با تشکیل گروه تروریستی داعش، رژیم صهیونیستی جدیدی در منطقه ایجاد کنند.

به گفته سردار یزدی، در آینده ای نزدیک، کشورهای سلطه‌گر و همچنین مرتجعین منطقه این نکته را خواهند فهمید که نمی توانند منطقه را تحت سلطه خود قرار دهند.