سرلشکر صفوی:

دشمنان خارجی و فرامنطقه ای ایران ، نمی توانند تهدیدات نظامی جدی برای ایران ایجاد کنند


به گزارش نویدتهران،نظام مقنتدر جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران به یاری خداوند متعال و توجهات خاص ۱۴ معصوم خصوصا حضرت مهدی علیه السلام و رهبری خردمندانه و شجاعانه حضرت امام خامنه ای آنقدر قوی شده اند که بتوانند از انقلاب اسلامی و منافع ملی و امنیت ملی ایران دفاع کنند و در مقابل هرگونه تجاوز احتمالی ضربات غیر قابل تصور بر دشمنان اسلام و ایران وارد سازند.

سردار سرلشکر پاسدار دکتر صفوی ، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در جلسه با برخی مسئولین استان لرستان با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی ایران و چالش های پیش روی انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران گفت:

دشمنان خارجی و فرامنطقه ای ایران ، خصوصا مثلث شرارت یعنی آمریکائیها و صهیونیست ها و انگلیسی ها و نوکران منطقه ای آنها نمی توانند تهدیدات نظامی جدی برای ایران ایجاد کنند.
وی افزود:
نظام مقنتدر جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران به یاری خداوند متعال و توجهات خاص ۱۴ معصوم خصوصا حضرت مهدی علیه السلام و رهبری خردمندانه و شجاعانه حضرت امام خامنه ای آنقدر قوی شده اند که بتوانند از انقلاب اسلامی و منافع ملی و امنیت ملی ایران دفاع کنند و در مقابل هرگونه تجاوز احتمالی ضربات غیر قابل تصور بر دشمنان اسلام و ایران وارد سازند.
البته دشمن را نباید حقیر و ناتوان شمرد ، راه اساسی مقابله با شرارت دشمنان افزایش توان و قدرت داخلی در همه ابعاد نظامی و اقتصادی و فرهنگی است.

سرلشکر صفوی با تبیین تلاش دشمنان برای ترویج نظام دو گفتمانی در کشور ادامه داد:
ایجاد تفرقه ، یاس و نا امیدی در بین جوانان و در بین مردم و مسئولان و وجود دو گفتمان در کشور موجب سردرگمی و حیرت مردم می شود.
وی افزود:
ملت هوشمند ما در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عزت و اقتدار ایران به تاسی از امام بزرگ و رهبر عزیزمان با وحدت و همبستگی حول محور ولایت فقیه و گفتمان انقلاب اسلامی و آرمانهای شهیدان برای پیشرفت و آبادانی کشور و رسیدن به تمدن اسلامی حرکت می کنند.
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به پروژه نفوذ بعنوان یکی از اصلی تیرن پروژه های دشمنان گفت:
پروژه نفوذ یکی از اصلی ترین پروژه های دستگاه های سیاسی و اطلاعاتی بیگانگان است.نفوذ عناصر انسانی نفوذی در دستگاه های مختلف فرهنگی اقتصادی و سیاسی کشور بدنبال تصمیم سازی و تصمیم گیری های نادرست و متوقف کردن پیشرفت ملت و کشور با ضربه زدن از داخل و یا استحاله انقلاب و نظام از درون می باشند.
مشاور عالی رهبر انقلاب ادامه داد:
برای حل مشکلات مردم نیازمند روحیه جهادی و انقلابی در تمامی دستگاه های و سازمانهای کشوری و حکومتی می باشیم .
وی اضافه کرد:
چالش های پیش روی مردم و مسئولین ،ما را از ادامه مسیر نورانی انقلاب اسلامی و خدمتگذاری به مردم عزیز مان باز نمی دارد و با حضور مقنتدرانه مردم در حماسه ۲۲ بهمن و حماسه انتخابات آینده ان شاء الله مسیر عزت و پیشرفت و آبادانی کشور و حل مشکلات هموار خواهد شد.
سرلشکر صفوی اشاره به روند افول قدرت آمریکا گفت:
در همین انتخابات اخیر آمریکا ، نشان دادند که آمریکا از نظر سیاسی و فرهنگی چقدر ضعیف و آسیب پذیر و دچار اضمحلال و بی آبرویی شدند و با شکست استراتژی لشکر کشی و اشغال نظامی افغانستان و عراق مظلوم که حدود بیست سال از آن می گذرد ، فرصت های خوبی رابرای چینی ها و روس ها و ایران فراهم کردند.

سرلشکر صفوی با تبیین فرصت جهاد در ساخت ایران اسلامی گفت:
جهاد بزرگ ساختن ایران اسلامی و عبور از شرایط سخت فعلی و برداشتن گام دوم انقلاب اسلامی ،شناخت فرصتها و چالش ها و داشتن برنامه های کلان کلی و استانی است.، مدیران عالیرتبه کشور عزیزمان با شناخت روندها و رویدادهای منطقه ای و جهانی و تشخیص درست راهبرد دشمنان انقلاب اسلامی و بادرک صحیح از فرصت ها و چالش های پیش رو می توانند راهبردها و برنامه های آمایش سرزمینی را تنظیم و تدوین کنند.