مسئول روابط عمومی کل سپاه:

دشمنان جرات نزدیک شدن به مرزهای ایران را ندارند

مسئول روابط عمومی کل سپاه گفت: امروز ایران اسلامی به آنچنان قدرت نظامی و اطلاعاتی رسیده که دشمنان حتی جرات نزدیک شدن به مرزهای ایران را ندارند. دشمنان جرات نزدیک شدن به مرزهای ایران را ندارند
سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه، در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان گلستان که به مناسبت سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار شد، اظهار کرد: فتح خرمشهر نقطه اوج دفاع مقدس و سرآغاز پیروزی‌های نظامی، سیاسی و روانی رزمندگان در دوران دفاع مقدس بود.

به گزارش نویدتهران،سردار شریف تاکید کرد: ما و نسل گذشته ما، هرگز فراموش نمی‌کند که حزب بعث به نمایندگی تام و تمام از استکبار جهانی شرق و غرب با تمام تجهیزات و تدارکات انسجام یافته ویژه و با پشتیبانی‌های دیپلماتیک همه دشمنان این نظام و کشور در مقطعی که نهال انقلاب اسلامی تازه در حال رشد کردن بود مرزهای ما را در نوردید و جنگ گسترده‌ای را به ما تحمیل کرد.

مسئول روابط عمومی کل سپاه خاطرنشان کرد: مردم به رشادت‌های جوانان ما افتخار می کنند و عملیات آزادسازی خرمشهر نقطه عطف رویارویی عظیم ملت ایران با رژیم بعث و هم‌پیمانانش است.

سردار شریف بیان کرد: ملت ما بعد از گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی با حضور در پای صندوق‌های رای نشان دادند هنوز از نظام و انقلاب خود حمایت می‌کنند اما حتی امروز نیز دشمن خودش را به خواب زده و نه تنها دست از دشمنی بر نمی‌دارد بلکه نمی‌خواهد واقعیت‌های مردم ایران و غیرت آنها را باور کند.

وی افزود: امروز ایران اسلامی به آنچنان قدرت نظامی و اطلاعاتی رسیده که دشمنان حتی جرات نزدیک شدن به مرزهای ایران را ندارند.

سردار شریف اظهار داشت : در صحنه عراق، لبنان و در صحنه یمن مردم مظلوم را در طول سال‌های گذشته زیر شدیدترین بمباران‌ها قرار دادید و شرم نمی‌کنید و وای بر روزی که علمای جهان اسلام به ماهیت واقعی شما پی ببرد که شما ننگ برای جهان هستید.

مسئول روابط عمومی کل سپاه بیان کرد: امروز سوریه به دلیل مقاومت‌هایی که از خود نشان داد به آنچنان اقتداری رسیده که جهان بر باطل بودن شما دشمنان اسلام و بشر پی برده است.

وی تاکید کرد: عملیات بیت‌المقدس دارای رمز و رموزی است که اسم این عملیات نشان از تبلور قدس در خرمشهرهای آینده با اقتدار سربازان اسلام است.

سردار شریف گفت: «قاسم سلیمانی» نمادی برای جوانان شیعه و سنی جهان شده است و این نمونه‌ای از تداوم مقاومت خرمشهر در جهان است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه تاکید کرد: امروز کسانی از جنس دفاع مقدس برای ملت ما ارتش و سپاه ۱۰۰ درصد بومی را ایجاد کرده و ایران را از نظر علمی در جهان به اوج رسانده‌اند.

سردار شریف بیان کرد: امروز همه دنیا با دیده تکریم و احترام به ملت ما می‌نگرند.

وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری متذکر شد: مشارکت مثال‌زدنی و امنیت این انتخابات برای جهانیان درس عبرتی است و امیدواریم که درس بگیرند.

سردار شریف گفت: شما شاهد بودید گروهک‌های تروریستی به ویژه داعش کشورهای اروپایی را تهدید و نا امنی برقرار کرد اما ایران را چندین بار تهدید کرد ولی حتی اجازه نزدیک شدن به مرزهای ایران را نداشته که نشان از عظمت نیروهای مسلح نظام اسلامی و خیل عظیم بسیجیان و آمادگی آنها برای رویارویی با دشمن است.

وی گفت: برای ما همین بس که خداوند دو عالم بزرگ و وارسته را به این ملت ارزانی کرد که این دو عالم برجسته یعنی امام راحل و مقام معظم رهبری است و نبود یک رهبری درست نقطه ضعف بزرگ و خلاء کشورهای مختلف است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه تصریح کرد: ما به راه شهیدان و امام شهیدان‌مان پایبند هستیم و تا زمانی که راه ما این باشد هیچ مشکل و دغدغه‌ای نخواهیم داشت.

سردار شریف گفت: دشمن تلاش کرده که از ایران کشوری شکست خورده نشان دهد که در طول عمر انقلاب اسلامی کوچک‌ترین موفقیتی در این راه داشته است.

وی افزود: امیدوارم خدای بزرگ به همه ما توفیق دهد که مثل شهدا و رزمندگان دفاع مقدس با تمام توان برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی تلاش کنیم.

سردار شریف تاکید کرد: امروز رسیدن به سرشاخه‌های علم، مبارزه با تهاجم فرهنگی غرب وظیفه اصلی ما است.

وی در پایان بیان کرد: امروز شهید آوینی‌های قلم به دست این دو وظیفه مهم را بر عهده دارند و باید اقتدار و عظمت و قدرت ایران و نظام اسلامی را به رخ جهانیان و به تصویر بکشند