فرمانده سپاه جلفا:

دشمنان بدانند مردم ایران از آرمان ها دست برنمی دارد

به گزارش نویدتهران،فرمانده سپاه جلفا در جلسه بزرگداشت ستاد دهه فجر این ناحیه با بیان اینکه دشمن تلاش دارد با ترفندهايي نام و ياد امام امت را از خاطره‌ها حذف كند اظهار داشت: دشمنان بايد بدانند كه ملت مسلمان ايران، پايبند به آرمان‌ها و اهداف مقدس امام راحل است و هرگز دست از اين آرمان‌ها برنمي‌دارد.

خلیل شریفی بیان کرد: اكنون خيزش انقلابي و اسلامي در کشورهای منطقه به بركت انقلاب اسلامي ايران است كه اين انقلاب با الهام از فرهنگ عاشورا و نهضت کربلا باعث حيات دوباره اسلام در ايران و جهان اسلام شده است.

وی یادآور شد: پيشرفت ما در صنعت نظامي و هسته اي، عزت، آزادي و استقلال ما از دستاوردهاي مهم انقلاب اسلامي ايران است و بايد قدرشناس نعمت ولايت و امامت باشيم.

شریفی ادامه داد: در زمان حكومت رژيم طاغوت شاهنشاهي احكام اسلامي به فراموشي سپرده شد و با فرهنگ اسلام مبارزه مي شد و اثري از اسلام باقي نمي ماند بنابراین مردم انقلابي ايران با دست خالي و با شعار توحيدي لااله الا الله بر رژيم طاغوت پيروز شدند و اين انقلاب باعث حيات دوباره اسلام در ايران و جهان شد و این دهه فرصت مناسبی است که روحیه خودباوری در وجود ملت ایران تقویت شود.

دشمنان بدانند مردم ایران از آرمان ها دست برنمی دارد

وی اظهارداشت: در دهه چهارم حیات پرخیر و برکت انقلاب اسلامی با هدایت های رهبر فرزانه انقلاب شاهد به ثمر نشستن برکات خون شهیدان انقلاب هستیم که عزت و اقتدار نظام اسلامی را به ارمغان آورده است.

فرمانده سپاه جلفا، برگزاری نشست های اعتقادی و بصیرتی در رده های مقاومت، نواختن زنگ انقلاب در مدارس، برگزاری نمایشگاه، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، دیدار از خانواده های شهدا، برگزاری مسابقات کتابخوانی را از مهم ترین برنامه های پیش بینی شده در ایام الله دهه مبارک فجر عنوان کرد.