سردار احمدرضا رادان:

دشمنان این مرز و بوم منتظر پاسخ قاطع ما باشند

به گزارش نویدتهران، رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا گفت: نیروی انتظامی همواره در کنار و همراه مردم بوده و هیچ مأموریتی را بدون حضور مردم نتوانسته با موفقیت به سرانجام برساند.

سردار احمدرضا رادان در همایش عاشوراییان در ستاد فرماندهی یگان های ویژه ناجا با تسلیت ایام سوگواری آقا ابا عبدالله الحسین (ع) و تسلیت شهادت تعدادی از هموطنانمان در حادثه روز شنبه، اظهار داشت: خوشحالیم که در جمع ما تعدادی از نیروهای سپاه پاسداران نیز وجود دارند و این حضور یکدلی، همدلی بین نیروی انتظامی و سپاه پاسداران را به نمایش می گذارد و لازم می دانم سلام فرمانده ناجا را به شما عزیزان ابلاغ کنم.

سردار رادان بیان کرد: امروز نیروهای مسلح، دولت و مردم ما بیش از پیش در کنار هم هستند و قطعا از تمامی توطئه ها من جمله توطئه های اقتصادی و حوادث تروریستی عبور خواهند کرد.

وی افزود: این تجمع در کنار پیکر پاک شهدا نشان دهنده این است که ما آماده ایم تا به هر اندازه ای که دشمن توطئه کند، توطئه های آنها را خنثی کنیم.

این مقام عالی انتظامی گفت: هیچ گاه فراموش نمی شود هنگام جنگ تحمیلی دشمنان نادان ما اعلام می کردند ظرف یک ماه در تهران جلسه خواهیم گذاشت ولی همه دیدند که نتوانستند پس از سال ها ذره ای از خاک جمهوری اسلامی ایران را تصرف کنند.

وی گفت: تنها فهم دشمنان ما در نفهم بودن آنها است و باید بدانند که برای هر توطئه ای پاسخی دندان شکن دریافت خواهند گرفت.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا ادامه داد: به یاد داریم که در آغاز جنگ هشت ساله دفاع مقدس که به ما تحمیل شد برای تهیه بسیاری از لوازم مقدماتی از جمله سیم خاردار دارای مشکل بودیم و بسیاری از کشورها این وسیله را در اختیار ما قرار نمی دادند، ما در این شرایط وارد جنگ شدیم اما امروز دارای موشک هایی هستیم که می تواند هزاران کیلومتر دورتر را به طور دقیق مورد اصابت قرار دهند.

سردار رادان با اشاره به اینکه دشمنان باید از قدرت ما در هراس باشند، ادامه داد: به ارباب نقض، پیمان شکن و توطئه گر یادآور می شویم که صحنه ذلیلانه اشک ریختن نیروهای دریایی دستگیر شده را بازبینی کند و آن وقت به فکر توطئه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی بیفتند.

این مقام عالی انتظامی، تخریب ساختمان حزبی چندین ساله در کردستان عراق را از دیگر پاسخ های کوبنده جمهوری اسلامی ایران به توطئه دشمنان عنوان کرد و گفت: زمین گیر شدن داعش که با هزینه های فراوان ایجاد و تجهیز شد از دیگر اقدامات جمهوری اسلامی ایران برای برخورد با توطئه های دشمنان به شمار می رود.

سردار رادان در ادامه به حوادث و فتنه سال ۸۸ اشاره کرد و گفت: همه دیدند چگونه طومار فتنه گران توسط بسیج، یگان ویژه و نیروهای مردمی و انقلابی به هم پیچیده شد .

وی در ادامه هشدار داد: اگر توطئه ای مجدد علیه جمهوری اسلامی ایران صورت پذیرد همه شاهد خواهند بود که یک برگ پشیمانی به دفتر پشیمانی های شما اضافه خواهد شد.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا گفت: نیروی انتظامی همواره در کنار وهمراه مردم بوده است و هیچ مأموریتی را بدون حضور مردم نتوانسته با موفقیت به سرانجام برساند.

سردار رادان ادامه داد: دشمنان بدانند که ما امروز بیش از هر روز دیگر لحظه شماری می کنیم که با دست پرتوان نیروهای مردمی و یگان ویژه با توطئه دشمنان مقابله و برخورد کنیم.

وی به خدمات ارزنده یگان های ویژه ناجا در زمان دفاع مقدس اشاره کرد و اظهار داشت: تیپ قوامین و تیپ موسی بن جعفر از یگان ویژه در دوران دفاع مقدس جانانه حضور یافت و از مرزهای جمهوری اسلامی ایران قاطعانه دفاع کرد.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا به خدمات ارزنده و مقتدرانه این نیرو در فتنه ۸۸ و دی ماه سال گذشته اشاره کرد و گفت: یگان ویژه مقتدرانه توانست طومار فتنه ها را به هم بپیچد و اعلام می کنیم که ما لحظه ای در خواب غفلت به سر نبرده و هر لحظه در هر جایی و هر سطحی آماده ایم تا با توطئه های دشمنان مقابله کنیم.

وی، تجمع عاشوراییان را نشان دهنده آماده بودن برای هر شرایطی عنوان کرد و گفت: فرهنگ ما برگرفته از فرهنگ عاشورایی به همراه دیسیپریم نظامی است.

سردار رادان در بخش پایانی سخنان خود به پاسخ دندان شکن نیروهای مسلح در رابطه با حادثه اهواز اشاره کرد و گفت: دشمنان این مرز و بوم منتظر پاسخ قاطع ما باشند.