سردار حسین ساجدی نیا خبرداد:

دست داشتن 2 کارمند بانک در سرقت خودرو بانک پاسارگارد

فرمانده انتظامی پایتخت صبح امروز از شناسایی و دستگیری سارقان خودروی بانک پاسارگارد خبر داد و گفت: دو تن از پرسنل بانک نیز در این سرقت دست داشتند.
سردار حسین ساجدی نیا صبح امروز از شناسایی و دستگیری سارقان خودروی بانک پاسارگارد خبر داد وگفت: این سارقان با استفاده از خلاء های امنیتی بانک و با از کار انداختن دوربین خودرو حامل پول اقدام به سرقت کردند.
به گزارش نویدتهران وبه نقل ازپلیس،وی افزود: با هوشیاری پلیس تهران در همان ساعات اولیه سرقت دو متهم شناسایی و با بکارگیری اقدامات پلیسی دیگر متهمان نیز که با برنامه قبلی به استان های شمالی و شرقی کشور گریخته بودند شناسایی و دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه در این عملیات یک متهم زن نیز دستگیر شده است گفت: وی همسر یکی از متهمان بوده که در سرقت مشارکت نداشته ولی همراه با متهم در حین فرار دستگیر و مجروح شده است.
ساجدی نیا در ادامه با بیان اینکه متأسفانه دو نفر از متهمان از پرسنل بانک بودند که در این سرقت مشارکت داشتند،گفت:در این عملیات یک دستگاه خودرو خریداری شده توسط سارقان نیز توقیف و چنداسلحه غیر مجاز نیز از آنان کشف شد.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ در مورد پول های کشف شده از متهمان توضیح داد: مبلغ 550 میلیون تومان وجه از سارقان کشف و مابقی مبلغ که خرج شده بود در حساب آن ها مسدود و خودرو خریداری شده نیز توقیف شد.
ساجدی نیا با اشاره به اینکه در این عملیات دو نفراز متهمان مجروح و در بیمارستان بستری هستند، گفت:این سارقان درحال برنامه ریزی برای سرقت از یک بانک دیگر بودند که خوشبختانه باهوشیاری ماموران ناکام ماندند.