سردار حسین رحیمی :

دستگیری 241 نفر از اراذل و اوباش پایتخت

به گزارش نویدتهران،رئیس پلیس پایتخت با اشاره به دستگیری 241 نفر از اراذل و اوباش گفت : از مجموع افراد دستگیر شده ، 63 نفر کمتر از 18 سال سن داشته اند که همگی آنها با اخذ تعهد به خانواده هایشان تحویل داده شده اند.

سردار حسین رحیمی با اشاره به اجرای طرح دستگیری اراذل و اوباش و استمرار این طرح در راستای ارتقا سطح امنیت و آرامش مردم، بیان داشت: این طرح از روز گذشته و بعد از یک ماه کار اطلاعاتی در 78 عملیات پلیس امنیت عمومی و با ورود به 98 پاتوق تجمع اراذل و اوباش از جمله برخی قهوه خانه ها، محله های جرم خیز و 54 پارک و تفرجگاه اجرا شد.

رئیس پلیس تهران بزرگ با اشاره به اینکه بیشتر این افراد از اراذل و اوباش سطح دو و سه هستند و کمتر از 10 درصد اینها سطح یک هستند، اظهار داشت: بیش از 40 مورد از عملیات های انجام شده به درخواست مردم بوده است.

وی با اشاره به دستگیری 241 نفر از اراذل و اوباش در این طرح افزود: از مجموع افراد دستگیر شده ، 63 نفر کمتر از 18 سال سن داشته اند که همگی آنها با اخذ تعهد به خانواده هایشان تحویل داده شدند.

سردار رحیمی عنوان داشت: عمده جرایم افراد دستگیر شده شامل چاقو کشی، عربده کشی، زورگیری، نزاع دسته جمعی و تخریب اموال عمومی و خصوصی بوده است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به کشف حدود 170 قبضه انواع سلاح های سرد از قبیل قمه، چاقو و … بیان داشت: 95 کیلو گرم مواد اولیه ساخت مواد محترقه و 73 هزار قلم داروی تقلبی و تاریخ مصرف گذشته از دیگر کشفیات پلیس امنیت در این طرح است.

رئیس پلیس تهران بزرگ با هشدار جدی به برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی در جامعه، تاکید کرد: نیروی انتظامی با اراذل و اوباش و کسانی که امنیت و آرامش مردم را به چالش می کشند پس از هماهنگی با مقام قضائی با قاطعیت برخورد قانونی خواهد کرد.