سردار حسین رحیمی :

دستگیری ۲۱۳ نفر از اراذل و اوباش در تهران/ پاکسازی بیش از ۱۰۰ نقطه آلوده

به گزارش نویدتهران،رئیس پلیس پایتخت با شاراه به پاکسازی بیش از ۱۰۰ نقطه آلوده از دستگیری ۲۱۳ نفر از اراذل و اوباش در شب گذشته، خبر داد.
سردار حسین رحیمی در جمع اصحاب رسانه، اظهارداشت: ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ شب گذشته در تداوم دو هفته کار مستمر و نیز پایش های اطلاعاتی صورت گرفته موفق شدند در ۸۵ فقره عملیات در نقاط مختلف شهر تهران، ۲۱۳ نفر از اراذل و اوباش و مزاحمان نوامیس را دستگیر کنند.
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه میانگین سنی افراد دستگیر شده بین ۲۵ تا ۳۰ سال است ، گفت: این افراد مرتکب جرایمی از قبیل تخریب اموال، درگیری، ایجاد مزاحمت برای نوامیس، نگهداری و خرید و فروش مواد مخدر و سلاح شدند.
وی با اشاره به اینکه در این طرح ۷۰ قهوه خانه و ۳۲ پارک و تفرجگاه پاکسازی شد، عنوان کرد: در این عملیات ها ۱۰ خودروی دودزا و مجهز به سیستم پرتاب میخ و مقادیری سلاح کشف شد.
سردار رحیمی همچنین از شناسایی و انهدام یک کارگاه پایپ سازی خبر داد و گفت: پلیس با جدیت موضوعات مختلف جامعه را رصد می کند و به هیچ وجه به مخلان نظم و امنیت اجازه فعالیت و قدرت نمایی نخواهد داد.
وی تصریح کرد: این گونه عملیات ها ادامه خواهد داشت و تلاش می کنیم شهر را برای شهروندان امن و از سوی دیگر برای اراذل و اوباش و مزاحمان نوامیس ناامن کنیم.
رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: پلیس خدمتگزار و حامی مردم و در همه حال به فکر امنیت و آرامش مردم است و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.
سردار رحیمی در باره فرجام متهمان دستگیر شده، گفت: پلیس وظیفه اش دستگیری اراذل و اوباش است، دستگاه قضائی با ما همراه است و امیدواریم در باره این افراد تصمیمات مقتضی گرفته شود.
فرمانده انتظامی تهران گفت: همه کشفیات از جمله مواد مخدر،ادوات استعمال مواد مخدر و … مکشوفه ضمیمه پرونده متهمان شده و به دستگاه قضائی تحویل داده می شود.
سردار رحیمی درباره کارگاه پایپ سازی گفت: این کارگاه در غرب تهران فعالیت داشته و بنا بر اعتراف صاحب آن حدود ۵۰۰ نفر مشتری ثابت داشته است.