سردار حسین رحیمی خبرداد:

دستگیری عاملان قتل عام ایرانشهر توسط پلیس

%d8%b1%d8%ad%db%8c%d9%85%db%8cفرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان،از دستگیری عاملان قتل ۸ نفر از اعضای دو خانواده در عملیات غافلگیرانه پلیس در بامداد امروز در ایرانشهر خبر داد.
سردار حسین رحیمی در بیان جزئیات دقیق این خبر گفت: در پی قتل هشت نفر از اعضای دو خانواده در تاریخ بیستم دی ماه سال جاری در روستای نصیر آباد شهرستان ایرانشهر، اقدامات و فعالیت های کارآگاهان پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان آغاز شد.
به گزارش نوید تهران وبه نقل ازپلیس،فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: پس از تلاش های گسترده شبانه روزی و اشراف اطلاعاتی، بامداد امروز دو تن از عاملان این جنایت که ۲۶ و ۲۷ سال سن دارند، در ایرانشهر شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.
سردار رحیمی با اشاره به این که همدست دیگر این متهمان پس از ارتکاب این جنایت با یک دستگاه موتورسیکلت به شهرستان میرجاوه متواری شده بود و قصد فرار به کشور پاکستان را داشت، افزود: ماموران در ادامه رسیدگی به این پرونده، متهم دیگر را نیز در شهرستان میرجاوه شناسایی کردند و وی را همراه یک قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات در مخفیگاهش به همراه سه فرد دیگر که در فرار و حفاظت از وی نقش داشتند، دستگیر کردند.