سردار سعید منتظر المهدی:

دستگیری۳۰۰ نفر از آشوبگران خیابان پاسداران/ پایان ضرب الاجل پلیس ساعت 4 بامداد

به گزارش نویدتهران،سخنگوی ناجا از دستگیری ۳۰۰ نفر از آشوبگران خیابان پاسداران خبر داد و گفت: رانندگان خودروهای مرگ (اتوبوس و سمند) و ضاربان و عناصر اصلی در بین دستگیرشدگان هستند.
سردار سعید منتظر المهدی اظهار داشت:شب گذشته نیروی انتظامی در عملیاتی پس از تعیین ضرب الاجل برای آشوبگران خیابان پاسداران و پایان این ضرب الاجل در ساعت 4:00 بامداد، آتش برافروخته شده توسط مخلان نظم و امنیت را خاموش و عناصر اصلی را دستگیر کرد.

وی با اشاره به پایان آشوب در ساعت 4:30 دقیقه بامداد و پاکسازی محل و خیابان های اطراف، افزود: بیش از ۳۰۰ نفر از دراویش که در بین آنان رانندگان خودروهای مرگ (اتوبوس-سمند) و نیز ضاربان و عناصر اصلی به چشم می خورد، دستگیر شدند.

سخنگوی ناجا با اشاره به زخمی و مجروح شدن ۳۰ نفر از مأموران حاضر در صحنه، گفت: تعدادی از آشوبگران نیز مصدوم شدند.

این مقام ارشد انتظامی یادآور شد: متاسفانه شاهد تخریب اموال عمومی، خودروها و شیشه منازل مردم توسط اخلالگران نظم و امنیت در محل مورد نظر بودیم.

گفتنی است طی ناآرامی های شب گذشته خیابان پاسداران، سه تن از سبزپوشان و دلاورمردان ناجا و همچنین دو نفر از عزیزان بسیجی نیز توسط فرقه خرافه پرست به شهادت رسیدند که یک نفر از بسیجیان توسط خودروی مرگ (سمند) زیر گرفته شد و نفر دیگر با ضربات سلاح سرد مورد حمله قرار گرفت.

به گزارش نویدتهران،در آشوب شب گذشته در خیابان پاسداران سه نفر از پرسنل غیور نیروی انتظامی به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

اسامی این عزیزان به شرح زیر است:
شهید گرانقدر؛ گروهبان یکم  رضا امامی  از یگان امداد پلیس پایتخت
شهید گرانقدر؛ گروهبان یکم  محمدعلی بایرامی  از یگان امداد پلیس پایتخت
شهید گرانقدر؛ سرباز وظیفه رضا مرادی علمدار  از یگان امداد پلیس پایتخت