فرمانده مرزبانی ناجا؛

دستور ویژه رئیس جمهور برای رسیدگی به مشکلات مرزی

به گزارش نویدتهران،فرمانده مرزبانی ناجا از دستور ویژه رئیس جمهور برای رسیدگی به مشکلات مرزی خبر داد و گفت : انجام اقدامات فرهنگی در مرزها ضروری است.
سردارقاسم رضایی در جلسه شورای عالی عقیدتی سیاسی فرماندهی مرزبانی ناجا که با حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی برگزار شد، با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: مرزبانی نیروی انتظامی در حال طی کردن مسیر تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی بوده و در این راه، از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

وی با اشاره به شرایط سخت خدمتی و جغرافیایی مرزبانان در حراست از مرزهای کشور، افزود: اقدامات بسیار مطلوبی در مرزها صورت گرفته و همواره شاهد ایثارگری مرزبانان غیور ایران اسلامی هستیم.

فرمانده مرزبانی ناجا با تأکید بر اجرای راهبردها و رویکردهای مرزبانی در مرزها، تصریح کرد: امسال در همه راهبردها، شعار مرزبانی ” من یک انقلابی ام” جاری است تا به مرزبان درتراز انقلاب اسلامی که تأکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) می باشد، برسیم.

سردار رضایی با اشاره به بازدید اعضای مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی از مرزها، بیان کرد: گزارشی از کمبود امکانات، مشکلات و وضعیت مرزهای کشور توسط این اعضا به عرض رئیس جمهور رسیده که ایشان دستورات ویژه را برای رسیدگی به مشکلات مرزها صادر کرده اند.

وی ادامه داد: از عنایات ویژه سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی برای اعزام روحانی به مرزها تشکر می کنم چرا که اعزام روحانیون به این مناطق، باعث ایجاد روحیه معنوی در مرزبانان می‌شود.

سردار رضایی اقدامات فرهنگی در مرز را یک ضرورت دانست و خاطرنشان کرد: اجرایی کردن برنامه‌های فرهنگی در مرز، مستلزم ایجاد کمیته‌های فرهنگی است که باید این مهم در دستور کار قرار گیرد.