دستور ویژه آخوندی برای امدادرسانی و کمک به زلزله زدگان استان کرمان

 

به گزارش نویدتهران،عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی،روز جمعه در تماس تلفنی با مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان، دستورات لازم را برای امداد رسانی و کمک به زلزله زدگان این استان صادر کرد.

وزیر راه وشهرسازی، در نخستن ساعات پس از زلزله ۶.۱ دهم ریشتری صبح امروز هجدک کرمان، در تماس تلفنی با مدیر کل راه و شهرسازی این استان، آخرین وضعیت زلزله استان کرمان را جویا شد و دستورات لازم را برای امداد رسانی و کمک به زلزله زدگان صادر کرد.
آخوندی با بررسی آخرین وضعیت منازل مسکونی و راه های ارتباطی مناطق زلزله زده بر آمادگی بخش های مختلف وزارت راه و شهرسازی برای کمک رسانی و رسیدگی فوری به وضعیت این مناطق تاکید کرد.
برپایه این گزارش، مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان نیز با ارائه آخرین اطلاعات مناطق درگیر زلزله، از هماهنگی کامل دستگاه های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در این استان خبر داد و تاکید کرد: بلافاصله پس از وقوع زمین لرزه، اکیپ‌های راهداری و مدیریت بحران به منطقه اعزام شده اند.
«محمدمهدی بلوردی» گفت: تیمی از کارشناسان مرکز تحقیقات نیز به منظور بررسی آخرین وضعیت جاده های ارتباطی و منازل مسکونی ، به مناطق درگیر حادثه اعزام شده است.