امیر سرتیپ نصیرزاده:

دزفول و اندیمشک نماد مقاومت ایران اسلامی هستند

به گزارش نویدتهران،فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به مجاهدت‌های مردم دزفول و اندیمشک در هشت سال دفاع مقدس گفت: با توجه به مجاهدت مردم دزفول و اندیمشک، این شهرها به عنوان محور مقاومت شناخته شدند.
امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران  در آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه وحدتی دزفول با بیان اینکه بعد از امضای قطعنامه ۵۹۸، دشمن بعثی به منظور پشتیبانی از منافقین حملات هوایی به پایگاه‌های نوژه و وحدتی حمله کرد گفت: دستور تخلیه پایگاه وحدتی در برهه‌ای از دوران دفاع مقدس صادر شد ولی نیروهای جان برکف این پایگاه در کنار مردم دزفول و اندیمشک ماندند و فرهنگ مقاومت و ایستادگی را نهادینه کردند.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران با مجاهدت‌های فراوان به اقتدار کنونی رسیده است، افزود: در عملیات مرصاد بمب‌های تاخیری زیادی توسط هواپیماهای بعثی در پایگاه‌های هوایی ما ریخته شد و هر لحظه احتمال انفجار آنها وجود داشت ولی نیروهای غیور و مجاهد هوایی با دست، این بمب‌ها را از زیر هواپیماها خارج کردند تا آسیبی نبینند.
فرمانده نیروی هوایی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد صیاد شیرازی گفت: درحالیکه منافقان کوردل برای شهرهای مختلف، فرماندار هم تعیین کرده بودند، عملیات مرصاد آنها را متوقف و از خاک میهن اسلامی بیرون کرد.
امیر سرتیپ نصیر زاده با گرامیداشت یاد و خاطره خلبانان شهید سرهنگ کیانوش بساطی و سروان حسین نامنی از خلبانان پایگاه چهارم شکاری دزفول که در حین آماده سازی هواپیمای آموزشی به شهادت رسیدند، گفت: خانواده این شهدا در شهرهای اسلام آباد و سبزوار از بهترین و متدین‌ترین خانواده‌ها هستند و اهالی روستای نامن با وجود جمعیت کم، تعداد زیادی شهید تقدیم میهن اسلامی کرده‌اند.
وی،اظهار داشت: تلاش نیروهای مسلح این است که علاوه بر تامین امنیت در کنار مردم باشند و به آنها خدمت کنند.
فرمانده نیروی هوایی با اشاره به تلاش‌های امیر سرتیپ دوم بهمرد در مدت فرماندهی پایگاه هوایی وحدتی دزفول بیان کرد: پیرو فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) در حال استفاده از جوانان در مسولیت‌های مختلف هستیم و با توجه به اینکه پایگاه هوایی دزفول پایگاهی عملیاتی و آموزشی است، امیر سرتیپ دوم ولدی به عنوان فرمانده جدید و جوان این پایگاه منصوب شده است.
امیر سرتیپ نصیر زاده اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) با حساسیت ویژه‌ نسبت به پایگاه هوایی دزفول همواره تاکید دارند که مکان خدمت نظامیان با صفا باشد و توجه ویژه‌ای به آن شود.
امیر سرتیپ نصیرزاده در ادامه غدیر را حرکتی عظیم در راستای احیای اسلام و بازگشت به توصیه مهم رسول گرامی اسلام(ص) دانست و گفت: هدایت بعد از آفرینش مهمترین نعمت خداوند متعال است.
همچنین، دراین آیین از تلاشهای امیر سرتیپ دوم خلبان بهمن بهمرد فرمانده پیشین پایگاه چهارم شکاری دزفول تقدیر و امیر سرتیپ دوم خلبان جواد ولدی به عنوان فرمانده این پایگاه معرفی شد.