مایک پنس در لاس وگاس؛

در برابر ایران می ایستیم

معاون رئیس جمهور آمریکا: دونالد ترامپ هرگز به ایران اجازه تولید و توسعه سلاح های هسته ای را نخواهد داد.
مایک پنس معاون در سخنرانی خود در کنفرانس سالانه ائتلاف یهودیان جمهوریخواه در لاس وگاس مدعی شد: ما با قدرت در برابر اقدامات تحریک آمیز ایران و تلاش های آن برای ایجاد بی ثباتی در منطقه خاورمیانه و سراسر جهان عرب خواهیم ایستاد.
به گزارش نوید تهران وبه نقل ازصداوسیما،پنس گفت: رئیس جمهور آمریکا پیش از این به ایران به عنوان دولت اصلی حامی تروریسم در جهان هشدار داده است و ما به تهران گفته ایم که باید نگاهی به تقویم بیندازند، رئیس جمهور جدیدی وارد کاخ سفید شده است و نام وی دونالد ترامپ است.

معاون رئیس جمهور آمریکا در ادامه مدعی شد ایران برای مدت طولانی، تسلیحات و کمک های مالی برای گروه های تروریستی در مناطقی مانند لبنان، سوریه و نوار غزه ارسال کرده است.
وی گفت: ایران اقدامات بسیاری را برای توسعه تسلیحات هسته ای و موشک های بالستیک انجام داده است و ایرانی ها اکنون در سایه پایان فاجعه بار تحریم های مرتبط با برنامه هسته ای منابع بیشتری برای اختصاص به این تلاش ها در اختیار دارند. بنابراین اجازه دهید که صریح اعلام کنم که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا هرگز به ایران اجازه نخواهد داد که تسلیحات هسته ای تولید کند. این تعهد قاطع ما به شما و جهان است.