فرمانده نیروی زمینی ارتش:

درسال جهش تولید در حوزه تولید قطعات نظامی جهش مطلوبی خواهیم داشت

به گزارش نویدتهران،فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری حفظه الله تعالی به نام «جهش تولید» نامیده شده است، در حوزه تولید قطعات نظامی یک جهش مطلوبی در سطح نزاجا خواهیم داشت .
امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: هر سالی که مقام معظم رهبری حفظه الله تعالی نامگذاری می کنند، طلعیه امیدی در مجموعه‌ها ایجاد می شود، نیروی زمینی ارتش نیز در این سال در حوزه تولید قطعات نظامی جهش مطلوبی را خواهد داشت.
وی با بیان اینکه شعار نیروی زمینی ارتش، ولایت مداری است افزود: ما سه مجموعه شهید زرهرن، جهاد خودکفایی و صنایع یا علی اصفهان را داریم که با پای کار آوردن تمام توان تلاش می‌کنیم که مراد و منظور فرماندهی معظم کل قوا در حوزه جهش تولید محقق شود.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری ادامه داد: در حوزه قطعات تند مصرف که مسوولیت آن با مرکز تولید و بهینه سازی شهید زرهرن است با سرمایه گذاری مادی و معنوی، امیدواریم آنچه را که در دستور کار قرار دادیم جامه عمل بپوشانیم.
فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: در تولید قطعات بالگردی، صنایع یا علی(ع) اصفهان را داریم که در سال جهش تولید نگاه ویژه ای را به این مرکز خواهیم داشت که بتوانیم تیراژ قطعاتی را تولید کنیم که آنرا جهش یافته خطاب کنیم .
وی با اشاره به نهادینه شدن تولید قطعات در نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: در حوزه تسلیحات و تجهیزات به خصوص در چرخه دفاعی به خودکفایی دست پیدا کرده‌ایم و تلاش می‌کنیم که این خودکفایی را بیشتر نهادینه کنیم.
فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه ما مجوز تولید محدود را داریم گفت: تولید انبوه توسط وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح انجام می شود، اما ما در سه حوزه شهید زرهرن، صنایع یا علی و جهاد خودکفایی سرمایه گذاری های خوبی را انجام داده ایم.
امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه در سال جهش تولید در حوزه قطعات نظامی یک جهش مطلوبی را خواهیم داشت افزود: در حوزه ربات‌ها، بالگردی، ضد زره، ضد موشک، کواد کوپتر، پهپادها و انواع سنسورهای پایش مرزی، طرح‌های خوبی را در دستور کار قرار داده‌ایم تا بتوانیم نیروی زمینی را در سطح اعلایی قرار دهیم.
وی در پایان گفت: در حوزه پهپاد ها در دو عرصه تولید پهپادهای دست پرتاب و نگهداری از آن به موفقیت های مطلوبی دست یافته‌ایم.