حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی:

خطبه‌های روشنگر فاطمه زهرا(س) نقاب را از چهره نفاق کنار زد

به گزارش نویدتهران،تولیت آستان قدس رضوی گفت: فاطمه اطهر(س) با دو وسیله «خطبه‌های روشنگر و آتشین» و «اشک» نقاب را از چهره نفاق کنار زد.
حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در اجتماع عظیم عزاداران فاطمی تهران خاطرنشان کرد: جریانی می‌خواست امامت را در خلافت هضم کند و تمام تلاش‌های پیامبر(ص) را در پوشش نفاق از بین ببرد اما فاطمه اطهر(س) با دو وسیله «خطبه‌های روشنگر و آتشین» و «اشک» نقاب را از چهره نفاق کنار زد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: قرآن این سوال را مطرح می‌کند که اگر روزی وجود مقدس پیامبر(ص) بین شما نبود، قرار است به عقب برگردید و زحمات پیامبر و تلاش‌های ایشان به هیچ انگاشته شود، قرار است دوباره مدینه النبی برگردد به اخلاق جاهلی و دوباره روحیه اشرافی‌گری در جامعه مستولی، و به نیازمندان بی‌توجهی شود؟
وی تصریح کرد: اگر به انقلاب پیامبر و آفت‌ها و مشکلات بی‌توجهی کردیم و این آرمان شهری که به نام قرآن و دین برپا شده آسیب دید، خداوند متعال، پیامبر و دین آسیب نمی‌بینند، بلکه همان مردمی ضرر می‌کنند که با این همه تلاش و فداکاری و هزینه دادن، انقلاب کردند.
عضو مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: امروز در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب، آفت‌هایی که انقلاب را تهدید می‌کند همان آفت‌هایی است که جامعه پیامبر را تهدید می‎کرد.
تولیت آستان قدس رضوی اظهار کرد: اگر بجای مردم به بیگانه اعتماد کردید، اشرافی‌گری جای توجه به محرومان را گرفت، در فرهنگ و سیاست و اقتصاد الگوهای لیبرال استفاده شد، بجای استقلال اقتصادی و سیاسی و فرهنگی، وابستگی به بیگانه به اسم تعامل با دنیا، توجیه و تئوریزه شد و بجای مبارزه بی‌امان با فساد و تبعیض، با رانت و فساد نزدیکان و نورچشمی‌ها مماشات شد، عقب گرد و ارتجاع قطعی است.