مسئول ستاد اربعین دانشجویی سیستان و بلوچستان مطرح کرد:

خدمت‌رسانی دانشجویان سیستان و بلوچستان به زائران پاکستانی

%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b9%db%8c%d9%86

مسئول ستاد اربعین دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: دانشجویان داوطلب دانشگاه‌های استان با راه‌اندازی پایگاه استقبال در مرز میرجاوه به زائرانی که از پاکستان جهت عزیمت به عراق و حضور در پیاده‌روی اربعین وارد این استان می‌شوند، خدمت‌رسانی می‌کنند.

به گزارش نوید تهران وبه نقل ازتسنیم،محمد خزایی در زاهدان اظهار داشت: دانشجویان داوطلب دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان سه روز پیش از اربعین با راه‌اندازی پایگاه استقبال به شیعیانی که از مرز پاکستان جهت عزیمت به عراق و حضور در مراسم پیاده‌روی بزرگ اربعین وارد استان می‌شوند، خدمت‌رسانی می‌کنند.

مسئول ستاد اربعین دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به ورود زائرین پاستانی از طریق مرز میرجاوه به کشور، دانشجویان سیستان و بلوچستان با راه‌اندازی موکب از این زائرین استقبال می‌کنند و به مدت سه روز کار پذیرایی و استقبال از زائرین پاکستانی را بر عهده می‌گیرند.

وی بیان کرد: دانشجویان خواهر و برادر علاقمند به خادمی زائران حسینی در این موکب استقبال می‌توانند جهت ثبت‌نام به دفاتر، حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سطح استان و همچنین به دفتر قرارگاه نور در ناحیه بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سال گذشته بیش از ۵۲ هزار زائر پاکستانی در ایام محرم و صفر از طریق مرز میرجاوه وارد کشور شدند و پیش‌بینی می‌شود امسال جمعیت زیادی از عاشقان حسینی در کشور پاکستان برای عزیمت به کربلا و شرکت در مراسم عزاداری امام حسین(ع) از طریق پایانه مرزی میرجاوه وارد استان شوند.