سردار فدوی در کرمان:

خدمات درمانی بیمارستان‌های سپاه رایگان می‌شود

به گزار ش نویدتهران،معاون هماهنگ‌کننده سپاه ‌با بیان اینکه در سپاه این نیت وجود دارد که هر که به بیمارستان سپاه مراجعه می‌کند خدمات درمانی رایگان دریافت کند، گفت: این موضوع را در برنامه داریم و سعی می‌کنیم این کار انجام شود.

سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی معاون هماهنگ کننده سپاه در آیین کلنگ‌زنی احداث فاز جدید بیمارستان فاطمه الزهرا(س) سپاه در کرمان با بیان اینکه آغاز احداث بیمارستان در کرمان یک خدمت بزرگ به مردم است که آن را پیگیری می‌کنیم، افزود: خدمت به بندگان خدا جایگاه ویژه‌ای نزد خداوند دارد و خدمت به بیماران در شرایطی که بیماری‌ها زیاد شده است بسیار اهمیت دارد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه با بیان اینکه در گذشته کشور درگیر بیماری‌های واگیردار بود اما امروز این چنین نیست، افزود: امروز مردم در بیماری‌های خود دخیل هستند و در حالی که می‌دانند و از سطح آگاهی برخوردارند که چه عواملی باعث بیماری آنها می‌شود.

وی با بیان اینکه یک فرد وقتی بیمار می‌شود تعادل خانواده خود را هم با مشکل روبه‌رو می‌کند، گفت: باید به سمت پیشگیری قبل از بیماری برویم و جامعه را به این سمت سوق دهیم.

سردار فدوی با اشاره به اینکه با هدف خدمت رسانی به مردم ،به هر بهانه‌ای بیمارستان صحرایی در مناطق مختلف محروم کشور ایجاد وخدمات ارائه کردیم ، افزود: جای تعجب است در بعضی مناطق مردم برای اولین بار به پزشک مراجعه می‌کردند و بیمارستان صحرایی باعث آن شد.

وی با بیان اینکه در سپاه این نیت وجود دارد که هر که به بیمارستان سپاه مراجعه می‌کند خدمات درمانی رایگان باشد گفت: این موضوع را در برنامه داریم و سعی می‌کنیم این کار انجام شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه با اشاره به اینکه در زمانی قرار داریم که انقلاب چهل سال را پشت سر گذاشته ‌و دشمن اهداف خبیث خود را دنبال می‌کند افزود: توطئه‌های دشمن بر کسی پوشیده نیست اما انقلاب اسلامی ما با وجود همه این دشمنی‌ها آرمان‌های خود را به پیش می‌برد و امیدواریم با عنایت خداوند پیشبرد اهداف انقلاب تسریع شود.

وی با بیان اینکه احداث فاز دوم بیمارستان حضرت فاطمه(س) یک ظرفیت جدید در استان کرمان است که منطقه جنوب‌شرق کشور را پشتیبانی می‌کند، عنوان کرد: باید برای همراه بیماران نیز مکان‌هایی احداث شود تا همراه بیماران هم در فضایی آرام بتوانند موارد بیمار خود را دنبال کنند.

سردار فدوی با اشاره به اینکه باید در ساخت این بیمارستان تسریع شود گفت: خیلی غم‌انگیز است که پروژه‌ای در کشور کلنگ‌زنی می‌شود و سال‌ها از کلنگ‌زنی آن گذشته اما هنوز به بهره‌برداری نرسیده است.

وی با بیان اینکه اتمام یک پروژه مطابق برنامه زمان‌بندی امیدآفرین و باعث افزایش روحیه می‌شود افزود: خدا دنبال بهانه می‌گردد که به بندگان خود کمک کند و اگر ما پای کار بوده و تلاش کنیم خدا ما را حمایت و پشتیبانی خواهد کرد.

معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه چهل سال است که شاهد عنایات خداوند در نظام اسلامی و هر روز شاهد تحقق وعده‌های خدا هستیم گفت: امیدواریم مجموعه‌های اداری و کشوری نیز در احداث بیمارستان همکاری کنند.

سردار فدوی با یادآوری اینکه در ساخت بیمارستان ماهشهر وزیر سابق بهداشت در جلسه‌ای گفت که به‌شدت در ماهشهر نیازمند ساخت مجموعه درمانی هستیم افزود: سپاه بیمارستان را ساخت و تمام شد اما مجوز بیمارستان هنوز صادر نشده ‌که امیدواریم در این زمینه همکاری کنند.