فرمانده نیروی دریایی سپاه:

خدمات‌رسانی به مردم مناطق ساحلی افزایش می‌یابد

به گزارش نویدتهران، دریادار پاسدار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه در آئین آغاز ساخت فاز دوم بیمارستان قائم بوشهر اظهار داشت: با اجرای فاز دوم بیمارستان قائم(عج) بوشهر، خدماتی درمانی این بیمارستان کامل‌تر و این فاز به نام حضرت زهرا(س) نام‌گذاری می‌شود.

وی با تاکید بر توجه به مناطق مختلف کشور در رسیدگی به حوزه سلامت و بهداشت درمان مردم در مناطق ساحلی بیان کرد: نیروی دریایی سپاه در اجرای طرح‌های حوزه سلامت برنامه‌ریزی ویژه‌ای دارد به‌گونه‌ای که از منطقه شمال خلیج‌فارس تا منطقه چابهار توجه خاصی به حوزه سلامت مردم و نیروهای مسلح شده که اجرای این پروژه‌ها پس از سفر مقام معظم رهبری به بندرعباس پرشتاب‌تر شد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با تاکید بر توجه به مناطق کم‌بهره از امکانات درمانی گفت: طرح‌های محرومیت‌زدایی در نقاط مختلف برای ارائه خدمات مطلوب به مردم در زمینه‌های مختلف در سپاه تدوین و اجرا می‌شود.

سردار فدوی با تاکید بر تسریع در تکمیل فاز دوم بیمارستان قائم(عج)نیروی دریایی سپاه افزود: ان‌شاءالله در کوتاه‌ترین زمان فاز دوم بیمارستان قائم(عج) نیروی دریایی سپاه در بوشهر تکمیل و زمینه افزایش خدمات درمانی به مردم در راستای افزایش رضایت مندی آنان فراهم می‌شود.

وی افزود: نیروی دریایی سپاه در کنار برنامه‌ها و ماموریت‌های خود توجه ویژه‌ای به توسعه زیرساخت‌ها در نقاط مختلف ساحلی دارد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه خطه استان بوشهر در ادوار مختلف افتخارآفرین بوده است، خاطرنشان کرد: استان بوشهر از خطه‌های افتخار آفرین در سال‌های طولانی است و ارائه خدمات در زمینه‌های گوناگون به مردم این استان مورد توجه ویژه است.

سردار فدوی با اشاره به وجود قابلیت‌های مختلف در نیروی دریایی سپاه گفت: این نیرو از توانمندی بالایی برخوردار است و نشان دادن این قابلیت‌ها در بخش‌های مورد نیاز ضروری است چراکه کشوری موفق است که کارهای موفق و مورد رضایت مردم انجام دهد.

وی، با بیان اینکه در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم گفت: خداوند متعال در این چهل سال توجه و عنایت ویژه‌ای به نظام و انقلاب اسلامی داشته که این موفقیت‌ها روزافزون است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تاکید کرد: امید می‌رود با طرح‌هایی که اجرا شده سال ۱۳۹۷ خدمات در زمینه‌های مختلف به مردم ساحل نشین افزایش یابد.

گفتنی است در مراسم کلنگ زنی فاز2 بیمارستان قائم، سردار زیراهی فرمانده منطقه و همچنین سردار موسوی جزایری فرماندهی بهداری نیروی دریایی سپاه درباره روند خدمت رسانی این نیرو در مناطق مختلف، گزارشی ارائه دادند.