در پاسخ به ادامه تجاوز ائتلاف سعودي؛

حمله پهپاد‌های یمن به تاسیسات حیاتی عربستان

به گزارش نویدتهران،یک منبع نظامی از حمله هفت فروند پهپاد نيروهاي یمني به مخازن راهبردی نفت و میدان‌های نفتی در شهر ینبع عربستان در ساحل دریای سرخ، خبر داد.

شبکه تلویزیونی المسیره به نقل از یک منبع نظامی از حمله هفت فروند پهپاد یمنی به اهداف اقتصادي و نفتي عربستان سعودی خبر داد.

حمله ارتش یمن به مخازن راهبردی نفت و میدان‌های نفتی در ینبع عربستان
شبکه تلویزیونی العالم گزارش داد: در حملات یگان پهپادی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، مخازن راهبردی نفت و میدان‌های نفتی در شهر ینبع عربستان در ساحل دریای سرخ، هدف قرار گرفت.

عضو دفتر سیاسی انصارالله یمن: هدف قرار گرفتن تاسیسات نفتی عربستان را تایید کرد
شبکه تلویزیونی الجزیره گزارش داد: محمد البخیتی عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن، هدف قرار گرفتن تاسیسات نفتی عربستان را در حملات امروز یگان پهپاد ارتش و کمیته‌های مردمی یمن تایید کرد.

انصارالله: در صورت ادامه تجاوزگری، حملات در عمق خاک عربستان ادامه خواهد داشت
ابراهیم العبیدی یکی از مسئولان جنبش انصارالله یمن گفت: رهبران یمن به خوبی می‌دانند چگونه عمل کنند و چگونه از گزینه‌ها و برگ‌های برنده خود استفاده کنند. تا زمانی که تجاوزگری علیه ملت یمن ادامه داشته باشد، عملیات بی سابقه در خاک عربستان ادامه پیدا خواهد کرد.

حمله به تاسيسات حياتي عربستان با هفت پهپاد يمني
شبکه تلویزیونی المنار نيز به نقل از یک منبع نظامی یمنی با اشاره به عملیات گسترده علیه تاسیسات حیاتی عربستان سعودی افزود این عملیات در واکنش به ادامه تجاوزات و محاصره یمن صورت گرفت.
یک مقام نظامی اعلام کرد اين حملات با هفت فروند هواپیمای بدون سرنشین علیه تاسیسات مهم و حیاتی عربستان سعودی انجام شده است .
این منبع نظامی افزود در صورت ادامه تجاوزات، برای اجرای حملات بیشتر آمادگی داریم.