حجت الاسلام والمسلمين صدیقی در خطبه‌های نماز جمعه تهران:

حمله ددمنشانه به سوریه خوی تجاوزکارانه آمریکایی‌ها را نشان داد

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت:حفط نزاکت اخلاقی در راس درخواست ملت ما از نامزدهاست و هر نوع تهمت و تخریب و جو سازی خلاف منش و شخصیت نظام اسلامی است.
حجت الاسلام والمسلمين صدیقی در خطبه های نماز جمعه تهران اظهار کرد:انتخابات از اهم مسائل است که سرنوشت کشور و به دشمن نه گفتن است.

وی ادامه داد:حضور در پای صندوق های رای هم حق است و هم تکلیف است.

به گزارش نویدتهران،حجت الاسلام و المسلمین صدیقی تصریح کرد:حفط نزاکت اخلاقی در راس درخواست ملت ما از نامزدهاست و هر نوع تهمت و تخریب و جو سازی خلاف منش و شخصیت نظام اسلامی است.

وی با بیان اینکه مرزهای امنیت کشور رعایت مر قانون است، گفت:
اينجا جای انسان اسیر نیست، انسان آزاده میخواهیم، کسی که اسیر و دربند تعصبات فامیلی و گرایشات سیاسی نباشد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران تاکید کرد: هویت ملت ما انقلابی است و از هیچ قدرتی نمی ترسد و رییس جمهوري نیز با این روحیه ها میخواهیم نه با روحیه سازش کاری، تزلزل و انفعالی.

وی ادامه داد: این تبعیض، اختلافات سنگین و فاصله در مسائل زندگی بین جنوب شهر، کارمندان و کارگرها و عده ای در داخل و خارج که همه چیز دارند، قابل تحمل نیست.

حجت‌الاسلام و المسلمین صدیقی گفت: این همه جوان بیکار، این همه ازدواج کرده بی مسکن، این همه گرانی ، رکود و مشکلات کمر شکن مرد میدان فداکاری میخواهد.

وی در ادامه به تجاوز اخیر آمریکا به سوریه شااره کرد و خاطرنشان کرد: حمله ددمنشانه آمریکا به سوریه هم دروغ گویی و هم خوی تجاوزشان را نشان داد،این ها را باید خلع سلاح کرد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران تصریح کرد: ایران اهل تجاوز و حمله به هیچ کشوری نبوده و نیست اما اگر یک وحشی و درنده قصد کمترین جسارت به این کشور را داشته باشد، آنچنان پاسخ دندان شکنی خواهد دید که برای همیشه پشیمان شود.