سرلشکر جعفری:

حمایت های مخفیانه دولت های خائن منطقه و گروهک های تکفیری را تحمل نخواهیم کرد

به گزارش نویدتهران، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه دولت‌های خائن امارات و عربستان بدانند صبر جمهوری اسلامی ایران به سر آمده و نظام اسلامی حمایت‌های مخفیانه از گروهک‌های تکفیری را تحمل نخواهد کرد، عنوان کرد: سکوت پاکستان نشان دهنده نوعی حمایت از این گروهک هاست و سازمان اطلاعاتی پاکستان باید در این خصوص پاسخگو باشد.

سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تشییع پیکرهای مطهر پاسداران امنیت ایران اسلامی در اصفهان، اظهار داشت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران یکی و دوتا نیستند و برای جلوگیری از پیشرفت ایران اسلامی و ایجاد ناامنی بسیج شده اند، اما نیروی مسلح و نیروهای امنیتی در سراسر کشور مشغول مبارزه با این توطئه گری ها هستند.

وی افزود: دشمنان در طول چندسال اخیر با توطئه گری کشورهای مزدور منطقه به ویژه عربستان و امارات به دنبال ایجاد نا امنی در کشور و عبور از مرزها بودند که نیروهای مرزی اجازه ندادند مشکلی در مرزها ایجاد شود.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دشمنان به دنبال این شکست ها، به فکر انجام عملیات انتحاری در عمق استان سیستان و بلوچستان افتادند تا ایجاد ناامنی کنند، گفت: آنها بلاخره پس از چند تلاش ناموفق توانستند این عملیات را انجام بدهند در حالی که در سال گذشته ۶ تا ۷ عملیات انتحاری خنثی شده بود.

سرلشکر جعفری ادامه داد: ملت ما باید بداند که نیروهای امنیتی بسیج، سپاه و نیروی انتظامی در مرزها آماده عمق بخشی به امنیت مرزها هستند و انتقام این جنایت را از دشمنان خواهند گرفت.

وی تاکید کرد: علاوه بر برنامه ریزی آمریکایی ها و اسرائیلی ها در ایجاد نا امنی و ترور، سازمان های اطلاعاتی عربستان و امارات به طور مشخص در راستای ایجاد ناامنی در منطقه جنوب شرق در حال برنامه ریزی های مختلفی هستند و اطلاعات موثقی در این رابطه وجود دارد.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران من بعد ملاحظات قبلی را نخواهد داشت و در صورت تداوم و حتی برای انتقام این جنایت به صورت مستقیم وارد عمل خواهد شد، گفت: از همسایه مسلمان مان پاکستان این سوال را داریم که چرا ارتش پاکستان و سازمان اطلاعات پاکستان در سایه سکوت خود به این گروه های تکفیری پناه می دهد؟ این سکوت نشان دهنده نوعی حمایت از این گروهک هاست و سازمان اطلاعاتی پاکستان باید در این خصوص پاسخگو باشد.

سرلشکر جعفری تاکید کرد: سازمان امنیتی پاکستان بدون شک محل اختفاء این گروهک ها را می داند اما سکوت اختیار کرده است.

وی با تاکید بر اینکه دولت های خائن امارات و عربستان بدانند که صبر جمهوری اسلامی ایران به سر آمده و نظام اسلامی حمایت های مخفیانه از گروهک های تکفیری را تحمل نخواهد کرد، عنوان کرد: انتقام خون شهیدانمان را از دولت های امارات و عربستان خواهیم گرفت و از رئیس جمهور می خواهیم دستان ما را برای انجام عملیات های انتقام جویانه بیش از گذشته باز بگذارند.

فرمانده کل سپاه گفت: پاکستان هم بداند که من بعد باید هزینه حمایت سازمان اطلاعات پاکستان از گروهک جیش الظلم را بپردازد و بی شک این هزینه برای آنها بسیار سنگین خواهد بود.

سرلشکر جعفری در پایان تاکید کرد: دشمنان جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی از نوع آمریکایی، اسرائیلی، عربستانی و تکفیری باید بدانند این است که آنچه در مسیر انقلاب اسلامی به آن نیاز داریم، خون شهید است که اثرگذاری آن در مسیر چهل ساله انقلاب اسلامی روشن است.