محسنی بندپی:

حفظ اقتدار و سربلندی کشور به برکت اقدامات هوشمندانه نیروهای نظامی و انتظامی است

به گزارش نویدتهران،استاندار تهران با اشاره به اهمیت امنیت و احساس امنیت بر حفظ اقتدار و سربلندی کشور به برکت اقدامات هوشمندانه نیروهای نظامی و انتظامی تاکید کرد.
انوشیروان محسنی بندپی در مراسم صبحگاه مشترک یگان‌های انتظامی غرب استان تهران ضمن گرامیداشت آغاز هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: امروز فرماندهی انتظامی غرب استان تهران شرایطی را فراهم کرده که شاهد وجود امنیت و احساس امنیت بسیار بالایی در این منطقه هستیم.

وی ادامه داد: یکی از مولفه های توسعه یافتگی و بالندگی کشورها حفظ نظم و امنیت در جامعه است و اگر براساس توسعه عدالت اجتماعی جهت فراهم کردن بستر فعالیت های اجتماعی کشورها را در رتبه توسعه یافته، در حال توسعه و عقب مانده ارزیابی می‌کنند کشوری قادر است این شرایط را طی کند که بتواند در درون از امنیت بالایی برخوردار باشد.

استاندار تهران سپس با اشاره به اهمیت آرامش بیان کرد: آرامش برای تک تک آحاد جامعه به صورت فردی و آرامش اجتماعی و خانوادگی برای کل جمعیت مطرح است.

محسنی بندپی همچنین گفت: امروز حفظ اقتدار و سربلندی کشور و مقاومت و پایداری کشور به برکت اقدامات هوشمندانه ارتشیان، سپاهیان، بسیجیان و بهره‌گیری از نیروها و سربازان گمنام امام زمان(عج) وزارت اطلاعات و سازمان های حراست کشور در خنثی کردن توطئه های بیگانگان و استکبار جهانی باشیم.