فردا برگزارخواهدشد؛

حضور ۲۲رسانه در نخستین نمایشگاه تخصصی رسانه‌های ورزشی

به گزارش نویدتهران،انجمن مدیران رسانه های ورزشی (ایسما) همزمان با شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی، نخستین نمایشگاه تخصصی رسانه های ورزشی را از ۱۳ تا ۱۶ شهریورماه در مصلی بزرگ حضرت امام (ره) برگزار می‌کند.

نخستین نمایشگاه تخصصی رسانه های ورزشی کشور با حضور ۲۲ رسانه ورزشی همچون «آچمز، آفتاب ورزشی، ایران ورزشی ، بشیر، پیروزی، پیک ورزش، خبرورزشی، دانش یوگا، دنیای شنا ورزشهای آبی، دیدگاه ورزش، رخ در رخ، رخصت پهلوان، سرزمین ورزش، شطرنج، فرهنگستان فوتبال، فوتبالیست ها، فوتسال ایران، گل، ورزش ایرانی، ورزش سه، ورزش و تصویر، ورزش و زن ایرانی، وقت اضافه» برگزار می شود.

طبق اعلام ستاد برگزاری، در این نمایشگاه با همکاری ستاد جشنواره فیلم های ورزشی هر روز یک فیلم ورزشی با حضور کارگردان و بازیگران آن فیلم در محل پاویون رسانه های ورزشی در سینما ورزش اکران و نشست نقد و بررسی آن برگزار خواهد شد. چهار فیلم «آتلان» به کارگردانی معین کریم الدینی، برگزیده جشنواره جهانی Ficts در میلان ایتالیا در سال ۲۰۱۶، مستند «کلاه شیشه ای» به کارگردانی محسن خان جهانی، «تابستان عزیز» به کارگردانی امیرشهاب رضویان با بازی صابر ابر و سروش صحت و فیلم «عشق نیکان » به کارگردانی فرناز امینی با بازی ملیکا شریفی نیا، نیما شاهرخ شاهی و حضور مهدی طارمی، آرش برهانی و هانی نوروزی فرزند مرحوم هادی نوروزی به نمایش در می آِید.

همچنین نشست های تخصصی با حضور صاحبنظران و پیشکسوتان، روسای برخی فدراسیون های ورزشی، برگزاری کارگاه و نشست تخصصی کسب و کارهای ورزشی توسط کارگروه اشتغال و کارآفرینی وزارت ورزش و جوانان، کارگاه های تخصصی فیزیولوژی ورزشی و طراحی لباس های ورزشی، همراه با رونمایی از دو کتاب اخلاق در ورزش و TRX از جمله برنامه های جنبی این نمایشگاه اعلام شده است.

نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در محل مصلی حضرت امام(ره) پذیرای علاقمندان خواهد بود.