امیر سرتیپ شاهین تقی‌خانی خبرداد:

حضور یگان‌های ارتش برای کمک به حادثه‌دیدگان ساختمان پلاسکو

ارتشجزئیات حضور یگان‌های ارتش برای کمک به حادثه‌دیدگان ساختمان پلاسکو
سخنگوی ارتش از حضور یگان‌هایی از نیروی زمینی آچا و قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) جهت کمک به امر امدادرسانی در پی فروریختن ساختمان پلاسکو تهران در محل این حادثه خبرداد.
به گزارش نوید تهران وبه نقل از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران،سخنگوی ارتش از حضور یگان‌هایی از نیروی زمینی آجا و قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) جهت کمک به امر امدادرسانی در پی فروریختن ساختمان پلاسکو تهران در محل این حادثه خبرداد.
امیر سرتیپ شاهین تقی‌خانی سخنگوی ارتش با اشاره به عضویت ارتش در ستاد مدیریت بحران خاطرنشان کرد: ارتش همواره برای هرگونه بحرانی از آمادگی صددرصدی برای کمک رسانی برخوردار است.
وی با اشاره به اعزام یگان‌هایی از ارتش جهت امدادرسانی در محل حادثه خاطرنشان کرد: تکاوران تیپ نوهد بهمراه ۱۰۰ نفر از دانشجویان ورزیده دانشگاه افسری امام علی(ع) به فرماندهی جانشین این دانشگاه جهت کمک به روند امدادرسانی به محل حادثه ریزش ساختمان پلاسکو حضور یافته‌اند.
وی با اشاره به درخواست ستاد مدیریت بحران از ارتش مبنی بر نیاز امکانات مهندسی گفت: بخشی از امکانات مهندسی نیروی زمینی ارتش اعم از ماشین‌های لودر، بولدزوز، بیل مکانیکی، جرثقیل، دستگاه های برش و همچنین سگ های زنده یاب بنا به اعلام نیاز و درخواست ستاد مدیریت بحران به کحل حادثه اعزام شدند.
وی درپایان خاطرنشان کرد: بیمارستان های ارتش نیز در آمادگی کامل قرار داردند تا درصورت لزوم به حادثه دیدگان خدمات درمانی ارائه دهند