دهقانی فیروزآبادی تاکیدکرد:

حضور گسترده مردم در راهپیمایی های اعتراض آمیز به اغتشاشات اخیر/ مردم همواره پشت نظام اسلامی ایستاده اند

به گزارش نویدتهران،عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس با بیان اینکه توسعه، پیشرفت واشتغال زایی کشور در گرو حفظ امنیت است، گفت: راهپیمایی مردم بر علیه اغتشاشات خود جوش بود.
کمال دهقانی فیروزآبادی درباره راهپیمایی مردم در سرتاسر کشور بر علیه اغتشاشات اخیر در کشور،گفت: راهپیمایی اخیر در کشور خود جوش بود زیرا مردم آگاهی دارند که مسائل کشور باید در فضای آرام حل و فصل شود از طرف دیگر مردم شریف ایران آینده نگر هستند و نمی‌خواهند کشورشان عرصه تاخت و تاز تروریست‌ها شود.

نماینده مردم تفت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:مردم زمانی که مشاهده می‌کنند در جای نابسامانی است بطور مثال با راهپیمایی اعتراض آمیز به اغتشاشات اخیر به خارجی ها پیام میدهند که ذوق زده نشوید ما پشت نظام مقدس ایرانی اسلامی هستیم البته ما به این موضوع واقف هستیم که نواقصی وجود دارد که باید از راه‌های قانونی برطرف شود.

ایرانی ها کار غیر قانونی را نمی پذیرند

وی ادامه داد: مردم ایران به دنبال آرامش هستند و نمی‌توانند بپذیرند که عده‌ای بیایند وکار غیرقانونی انجام بدهند و در این راستا اموال عمومی را آتش بزند و ازهمه بدتر به برخی از افراد آسیب بزنند و خانواده های را داغدار بکنند.

راهکاری برای خروج از بحران تورم در کشور ارائه شود

دهقانی فیروزآبادی تصریح کرد: ما باید در یک فضا و بستر آرام باید شرایطی را ایجاد کنیم که در راستای آن بتوان برای حل مشکلات کشور یکدیگر را نقد کنیم و از همین رو در این راستا مشکلات اقتصادی را بیان و نسبت به رفع آن راهکاری اساسی نیز پیشنهاد داده شود و بطور مثال راهکاری برای خروج از بحران تورم در کشور ارائه شود وبنده نیز قبول دارم که چندین سال است که تورم گریبان اقتصاد ما را گرفته است.

وی ادامه داد : خارجی‌ها وآمریکایی بطورحتم از اغتشاشات اخیر سواستفاده خواهند کرد و همه دیدند آمریکایی‌ها چگونه ذوق زده شدند در حالی که چندین برابر بدتراز اغتشاشات اخیر کشور را ما در ایالات مختلف آمریکا مشاهده کردیم.

مردم ایران کشور و امنیت شان را دوست دارند

نماینده مردم تفت در مجلس افزود: مردم ایران کشور وامنیت کنونی شان را دوست دارند و با تمام قدرت در مقابل بیگانگان ایستاده اند و دفاع میکنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس یادآورشد: آمریکایی ها به دنبال انتقام گیری از جمهوری اسلامی ایران هستند زیرا تنها کشوری مقابل آنها ایستادگی کرده است، جمهوری اسلامی ایران است زیرا ما بصورت مستقل کشورمان را ساختیم و کسی در این راستا با ما کمک نکرد./