حضور فرمانده قرارگاه راهیان نور ارتش در یادمان شهدای عملیات رمضان

به گزارش نویدتهران،امیر حسن سیفی فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور ارتش و جمعی از فرماندهان ارتش از یادمان عملیات رمضان بازدید کردند.
در این بازدید امیر سیفی در جمع زائران سرزمین های نور گفت: عملیات رمضان بعد از عملیات بیت المقدس در منطقه طلائیه و کوشک به سمت مرز انجام شد و هدف اصلی آن تنبیه متجاوز بود و رزمندگان اسلام در آن رشادت های زیادی از خود نشان دادند. این یادمان قدمگاه و مزار پاک جوانانی است که برای دفاع از انقلاب اسلامی خود برای شرف و ناموس ملت ایران از همه چیز خود گذشتند.
وی افزود : راهیان نور نقطه اتصال نسل جوان کشور با فرهنگی است که بروز و ظهورش در هر عرصه ای با تعالی و رشد همراه بوده است و ما باید برای این وصل از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.
امیر سیفی با بیان خاطره ای از یک شهید ترکمن افزود: سرباز شهیدی را به یاد دارم از قوم غیور ترکمن که برای رسیدن به سربندی مزین به نام حضرت صدیقه کبری، زهرای مرضیه(س) در شب عملیات به فرمانده خود التماس می‌کرد و با همان سربند به شهادت رسید. این هم یکی از همان نقاط اتصال است. در راهیان نور می بینیم که یک ملت همچون تسبیح از هر قشر و گروهی با هر دین و مذهبی با محوریت ولی فقیه در کنار هم قرار گرفته و از دستاوردهای انقلاب خود در برابر متجاوز دفاع می‌کند.
برپایه این گزارش, یادمان عملیات رمضان در 80 کیلومتری شهر اهواز با در آغوش گرفتن پیکر پاک شهیدان گمنام آماده پذیرایی از زائران راهیان نور می باشد.