سردار محمدرضا مقیمی:

حضور شبانه روزی ماموران پلیس آگاهی در پایانه های مرزی

 به گزارش نویدتهران،رئیس پلیس آگاهی ناجا از حضور شبانه روزی و بی وقفه ماموران پلیس آگاهی در پایانه های مرزی خبر داد و گفت: با توجه به نزدیک شدن مراسم بزرگ اربعین و ازدحام جمعیت در پایانه های مرزی مجموع اقدامات این پلیس در جهت تامین امنیت زوار همچنان به قوت خود باقی است.
سردار محمدرضا مقیمی  اظهار داشت: این پلیس در جهت ارتقاء امنيت و خدمت رساني به زائران اربعين با بسيج کليه امکانات نرم افزاري و سخت افزاري و با همکاري پليس آگاهي استان های مربوطه و نیز استفاده از کارآگاهان مجرب تمام توان خود را به کار گرفته تا زوار در کمال آرامش و امنيت در اين مراسم عظيم شرکت کنند.
وی با بیان اینکه در مراسم راهپیمایی اربعین سال جاری همانند گذشته با افزایش زائر مواجه هستیم، افزود: ضروري است از آمادگی بیشتری در حوزه امکانات سخت و نرم افزاری برخوردار باشيم تا با هیچ مشکلی در تامین امنیت زائران مواجه نشویم.
رئیس پلیس آگاهی ناجا از حضور شبانه روزی و بی وقفه ماموران پلیس آگاهی در پایانه های مرزی خبر داد و گفت: با توجه به نزدیک شدن مراسم بزرگ اربعین و ازدحام جمعیت در پایانه های مرزی، مجموع اقدامات این پلیس در جهت تامین امنیت زوار همچنان به قوت باقی است.
اين مقام مسئول افزود: پليس آگاهي ناجا از چند ماه قبل با اتخاذ تمهیدات و برنامه ریزی های لازم و نیز در راستا اجراي تدابير سردار فرماندهي محترم ناجا با استقرار کانکس در پارکينگ ها و ايجاد ايستگاه های پليس در پايانه هاي مرزي، گشت هاي خودرویي و موتوري را به صورت نامحسوس در جاده هاي مواصلاتي به مرز هاي چذابه، شلمچه و مهران افزايش داده است.
رئیس پلیس آگاهی ناجا با اشاره به اینکه با نزديك شدن به مراسم اربعين، ماموران این پلیس در استان های مرزی از هر لحاظ آمادگی خدمت رسانی به زائران را دارند، اعلام کرد: به منظور تامین نظم و امنیت تعداد گشت های پلیس آگاهی صد در صد افزایش پیدا کرده است.
وی افزود: با ايجاد دستگاه های پلاک خوان هوشمند ثابت در مرز و نیز گشت پلاک خوان سيار، وضعيت کليه خودروها را رصد و خودرو هاي مظنون و مشکوک نيز توقيف می شوند.
سردار مقیمی به اقدامات سلبي در راستای آگاه سازي زائران اشاره و تصریح کرد: تعداد کثیری هشدار هاي پليسي در محور هاي مواصلاتي و پارکينگ ها نصب و نیز تعداد بی شماری بروشور توسط ماموران پلیس آگاهی در بين زائران توزيع شده است.
وی تصریح کرد: اجر همه کسانی که خدمت به زائران را با خلوص نیت در سرلوحه کاری خود قرار داده اند کمتر از زیارت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) نیست.
رئیس پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه در حال حاضر با تلاش کلیه نيروهاي امنيتي و انتظامي وضعيت امنیتی بسيار مطلوبی در همه پایانه های مرزی حاکم است، به زائران و شهروندان توصیه کرد: هشدارهاي پلیس را در زمینه پارک خودروها و نگهداري از وسايل قيمتي خود جدي بگیرند و در صورت بروز هرگونه مشکلی به ماموران اطلاع دهند.