حضور سردار سرلشکر باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح در وزارت اطلاعات

به گزارش نویدتهران،سردار سرلشکر پاسدار دکترباقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح روز دوشنبه سوم مهر ۹۶در مراسم زیارت عاشورا و آئین بزرگداشت هفته ی دفاع مقدس ،در جمع پرسنل و مدیران وزارت اطلاعات شرکت و سخنرانی نمود.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ، جنگ تحمیلی را حادثه سنگینی برای کشور عنوان کرد و گفت : دشمنان بعد از همه حوادثی که برای جلوگیری از به ثمر نشستن انقلاب اسلامی ایجاد کردند و بدنبال به زانو در آوردن نظام بودند در نهایت کشور را با تجاوز نظامی مواجه کردند وفرزندان این مرز و بوم با اجرای عملیات های بزرگی به لطف پروردگار و برکت خون شهدا و نفس قدسی امام (ره) پیروزی در جنگ به ارمغان آمد.
وی ازجمله درس های هشت سال دفاع مقد س را مراقبت از غافلگیر نشدن ، مهلت نفوذ ندادن به دشمن و همراهی و همکاری دستگاه های اطلاعاتی برای جلوگیری از تهدیدات عنوان نمود.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نقش و تاثیر خدمات وزارت اطلاعات در دفاع مقدس را برجسته و خوب توصیف کرد و تاکید نمود : دستگاه اطلاعاتی اگر به دشمن مهلت نفوذ و عملیات ندهد برکات زیادی حاصل خواهد شد و نمونه ی همکاری های مشترک زیادی دراین زمینه با وزارت اطلاعات داریم .
ایشان در بخش دیگری از سخنان خود مسئله همه پرسی در کردستان عراق را توطئه دانست و اظهار داشت : پشت این مسئله رژیم صهیونیستی و استکبارجهانی قرار دارد.
سرلشکر باقری با ابرازخوشحالی از ابقای حاج آقای علوی در وزارت اطلاعات اظهار نمود: نیروهای مسلح از همکاری وزارت اطلاعات برخوردار است و ما قدردان این همکاری و هماهنگی هستیم و در دوره ی مسئولیت حاج آقا علوی این همکاری و هماهنگی ها بیشتر شد و ما اعلام می کنیم که مسیر ما مسیر هم افزایی است.
شایان ذکر است سرلشکر باقری در بدو ورود مورد استقبال حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید محمود علوی وزیر اطلاعات و جمعی از معاونین وزیر قرار گرفت سپس بر مزار شهدای گمنام حاضر شده و با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ا دای احترام نمود.