سردار سلیمانی:

حضور بسیج در عرصه‌های سازندگی کشور توسعه می‌یابد

به گزارش نویدتهران،رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برای اینکه این تنگناها برطرف شود حضور بسیج در عرصه‌های سازندگی کشور قطعاً با توجه به تأکیدات رهبری، تدابیر فرمانده کل سپاه و برنامه‌های سازمان بسیج توسعه و تأمین می‌یابد.

سردار غلامرضا سلیمانی صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی، هدف از این دیدار را بررسی شرایط پروژه‌های محرومیت‌زدایی سپاه و پیشرفت برنامه‌های سازمان بسیج سازندگی در استان ذکر کرد.

وی خدمت به مردم مناطق محروم و کم‌برخوردار را از تأکیدات رهبری دانست و بیان داشت: پیرو تأکیدات ایشان در راستای خدمت‌رسانی به مردم مناطق محروم به‌دنبال ایجاد شرایط ایده‌آل در این مناطق هستیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تبیین کرد: به‌دلیل شرایط اقتصادی و الگوهای توسعه غلطی که به خصوص پس از جنگ در کشور توسط برخی از فعالان عرصه اقتصادی و مسؤولان برنامه‌ریز وقت اتفاق افتاد، تنگناهای زیادی در کشور به‌وجود آمد.

سلیمانی تبیین کرد: برای اینکه این تنگناها برطرف شود حضور بسیج در عرصه‌های سازندگی کشور قطعاً با توجه به تأکیدات رهبری، تدابیر فرمانده کل سپاه و برنامه‌های سازمان بسیج توسعه و تأمین می‌یابد.

وی در پایان با اشاره به دیدار خود با آیت‌الله عبادی خاطرنشان کرد: رهنمودها و نکات ارزنده نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی برای ما ارزنده بوده و امیدواریم این رهنمودها ذخیره معنوی در تداوم این راه باشد.