باکسب ۹۵۹ رای؛

حسین انتظامی نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات

به گزارش نویدتهران،دبیر هیات نظارت بر مطبوعات گفت: حسین انتظامی باکسب ۹۵۹ رای به عنوان نماینده مدیران مسئول  در هیات نظارت بر مطبوعات انتخاب و معرفی شد.

­دبیر هیات نظارت بر مطبوعات گفت: همزمان با برگزاری دور دوم هفدهمین انتخابات نماینده مدیران مسئول نشریات در هیات نظارت بر مطبوعات حسین انتظامی باکسب ۹۵۹ رای به عنوان نماینده مدیران مسئول در این هیات انتخاب و معرفی شد.

ظهوریان افزود : هفدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات به‌صورت الکترونیکی از ساعت ۱۰ صبح آغاز و راس ساعت ۱۸ امشب با شرکت ۱۷۱۹ مدیر مسوول در انتخابات پایان یافت .

وی یادآور شد: مطابق تبصره ۴ ماده ۳۳ آیین نامه اجرایی قانون مطبوعات بر مطبوعات، تعداد ۳۴۱۵نفر از مدیران مسئول واجد شرایط رای‌دهی در این دوره از انتخابات شناخته شدند.
ظهوریان گفت: این انتخابات بین ۹۰ نفر از مدیران مسئول متقاضی حضور در هیات نظارت بر مطبوعات برگزار و نتایج آن بلافاصله پس از اتمام زمان رای‌ گیری و تایید کمیته متشکل از نمایندگان قوای سه گانه منتشر ‌شد.
به گفته وی با توجه به انصراف ۳۲ نفر از نامزدها تا ساعت ۹ صبح امروز، این انتخابات الکترونیکی بین افراد واجد الشرایط از مدیران مسئول متقاضی حضور در هفدهمین دوره هیات نظارت بر مطبوعات برگزار ‌شد.
وی استقبال از این دور انتخابات را چشمگیر و خوب توصیف کرد و افزود: سه هزار و ۴۱۵ نفر از مدیران مسئول واجد شرایط رای‌دهی در این دوره از انتخابات حائز ارائه رای بودند که از این تعداد تا ساعت ۱۸ امروز۱۷۱۹ نفر با مراجعه به سامانه جامع رسانه‌های کشور نامزد مورد نظر خود را برای حضور در هیات نظارت بر مطبوعات انتخاب کردند.
ظهوریان در تشریح تمهیدات امنیتی این دوره از انتخابات هم خاطرنشان کرد: نمایندگان مرکز «ماهر» وزارت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات، نماینده بازرسی کل کشور همچنین پلیس «فتا» در ستاد انتخابات برای افزایش ضریب امنیت انتخابات حضور داشتند.
وی افزود: این کار با هدف نظارت بر حسن انجام انتخابات هیات ویژه‌ای از سوی سازمان بازرسی کل کشور با حضور در ستاد انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات بر روند برگزاری انتخابات نظارت کردند.