در شب میلاد پیامبر اعظم(ص) و صادق آل محمد(ع)؛

حرم مطهر رضوی غرق در شادی است

به گزارش نویدتهران،همزمان با شب هفدهم ربيع الاول، فرخنده ميلاد با سر سعادت رسول گرامی اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع) حرم مطهر رضوی سراسر غرق در نور و سرور است.
همزمان با شب هفدهم ربيع الاول همه ورودی‎ها، صحن‌ها و رواق‌هاي حرم ملائك پاسبان رضوي چراغاني و زائران و مجاوران با دلی مملو از ارادت و دلدادگی به این حریم قدسی مشرف شده تا خجسته میلاد رسول گرامی اسلام(ص) و امام صادق(ع) را به امام رضا(ع) تبریک عرض کنند.
در گوشه كنار اين مضجع نوراني زائران ومجاوران اين عيد فرخنده را به يكديگر تبريك گفته و صلوات بر محمد و آل محمد(ص) را بر زبان خويش جاري مي‌کنند.
ویژه برنامه شب میلاد رسول گرامی اسلام(ص) و امام صادق(ع) ساعتی قبل در رواق امام خمینی(ره) آغاز شد و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا ساعت ۱۹:۳۰ ادامه خواهد داشت.
در بخش اول مراسم شب میلاد، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان به ایراد سخنرانی و در ادامه ذاكران و مداحان خاندان عصمت و طهارت(ع) در مدح و منقبت رسول الله(ص) و امام صادق(ع) به سرود خواني پرداختند.
گفتنی است، بخش دوم برنامه‌ها نیز بعد از آيين نقاره‌زنیِ شبِ میلاد، در رواق امام خمینی(ره) با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حبیب الله فرحزاد و مداحی محمدرضا طاهری برگزار خواهد شد.