دبیر قرارگاه مرکزی راهیان‌نور سپاه و بسیج؛

جوانان و نوجوانان امسال رشد قابل توجهی در حرکت راهیان‌نور داشتند

به گزارش نویدتهران،دبیر قرارگاه مرکزی راهیان‌نور سپاه و بسیج با تأکید بر رشد کیفی و کمی حرکت راهیان‌نور نسبت به سال‌های گذشته، گفت: جوانان و نوجوانان امسال رشد قابل توجهی در حرکت راهیان‌نور داشتند.

سردار یعقوب سلیمانی امروز در خرمشهر، اظهار کرد: امسال حضور زائران سرزمین‌نور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس نسبت به سال‌های گذشته رشد کیفی و کمی داشته است.

وی افزود: حضور زائران سرزمین‌نور در قالب خانوادگی و خودروهای شخصی در یادمان‌های شهدا امسال نیز چشمگیر است.

دبیر قرارگاه مرکزی راهیان‌نور سپاه و بسیج گفت: برای زائرانی که با وسایل نقلیه شخصی در مناطق عملیاتی حضور پیدا کرده‌اند، راوی در نظر گرفته شده و توسط موسسه‌های وابسته به سپاه و بسیج مورد راهنمایی قرار می‌گیرند.

سلیمانی عنوان کرد: در بحث فرهنگی راهیان‌نور اقدامات خوبی از نظر محتوایی انجام گرفته است و دیدار مسئولان و دست اندرکاران راهیان‌نور با رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال 95 و همچنین دیدار جوانان و نوجوانان شرکت‌کننده در اردوهای راهیان‌نور با ایشان در اسفند 96 موجب کیفی‌سازی محتوای حرکت راهیان‌نور شد.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در زمینه محتوایی برنامه‌های راهیان‌نور در این دو دیدار بیانات و رهنمودهای را فرمودند و ما تلاش کردیم تا به آنها عمل کنیم.

سلیمانی با اشاره به یادمان شهید حسن باقری، عنوان کرد: از یادمان شهید حسن باقری امسال استقبال خوبی توسط زائران شد، در این یادمان راویان توانمند مستقر هستند و از نگاه ویژه‌ای حماسه و وقایع دفاع مقدس را به نسل جدید انتقال می‌دهند.

دبیر قرارگاه مرکزی راهیان‌نور سپاه و بسیج گفت: امسال جوانان و نوجوانان در حرکت راهیان‌نور رشد قابل توجهی داشتند و شور و نشاط خاصی در حرکت و اردو راهیان‌نور حاکم بود.