از سوی دبیر ستاد انتخابات کشور اعلام شد:

ثبت نام 88 داوطلب در چهار روز نخست ثبت نام

در چهارمین روز از مدت تعیین شده برای ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی،‌ 32 نفر ثبت نام کردند.
پورعلی مطلق دبیر ستاد انتخابات کشور با اعلام این مطلب گفت: از این 32 نفر،‌ 10 نفر در وزارت کشور و 22 نفر در حوزه های انتخابیه و در مجموع ؛ 17 نفر برای حوزه انتخابیه اصفهان، 4 نفر برای حوزه انتخابیه اهر و هریس، 6 نفر برای حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر و 5 نفر برای حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان ثبت نام کردند.
به گزارش نویدتهران وبه نقل از وزارت کشور،‌دبیر ستاد انتخابات کشور افزود: در مجموع از روز اول تا پایان روز چهارم ثبت نام از داوطلبین، 88 نفر ثبت نام کردند که از این مجموعه؛ 42 نفر برای حوزه انتخابیه اصفهان، 17 نفر برای حوزه انتخابیه اهر و هریس، 17 نفر برای حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر و 12 نفر برای حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان ثبت نام کردند.
گفتنی است ثبت نام از داوطلبان نمایندگی اولین میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای چهار حوزه انتخابیه اصفهان در استان اصفهان، اهر و هریس، مراغه و عجب شیر در استان آذربایجان شرقی و بندرلنگه، بستک و پارسیان در استان هرمزگان از هشتم اسفند ماه شروع شده و تا 14/12/95 در وزارت کشور و فرمانداری های مرکز حوزه های انتخابیه فوق انجام می شود.