مدیر عامل موسسه قرآن و نهج البلاغه کشور خبرداد؛

ثبت نام دوره های حضوری و مجازی آمادگی کارشناسی و ارشد رشته علوم قرآن و حدیث آغاز شد

به گزارش نویدتهران وبه نقل از روابط عمومی موسسه قرآن و نهج البلاغه، حجت الا سلام رضا زاده با اعلام مطلب فوق گفت: اولین دوره فشرده کلاسهای آمادگی کارشناسی و ارشد رشته علوم قرآن و حدیث از ۲۴ آبان تا ۳ آذر ماه برگزار می شود و هزینه دوره آموزشی ۴۵۰ هزار تومان است برای شهرستانی ها هزینه آموزش با اسکان و پذیرایی ۸۰۰ هزار تومان می باشد.

مدیر عامل موسسه قرآن و نهج البلاغه کشور افزود:همچنین افرادی که ساکن شهرستان قم هستند می توانند در دوره ۱۴ هفته ای که از سوم آذر ماه تا ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۷ برگزار می شود ثبت نام نمایند.

وی گفت: این دوره بعد ازظهر ها هفته ای سه جلسه در موسسه قرآن و نهج البلاغه برگزار می شود که هزینه آموزش این دوره ۹۵۰ هزار تومان می باشد.

براساس این گزارش؛علاقه مندان به دریافت ۱۳ جزوه موسسه قرآن و نهج البلاغه ( که محتوای آزمون ورودی ارشد رشته علوم و قرآن و حدیث است) می توانند با مراجعه حضوری و یا تلفنی اقدام نمایند.

گفتنی است؛ ثبت نام دوره آموزش مجازی کارشناسی ارشد نیز از ۱۵/۰۶/۱۳۹۷ آغاز می شود.

علاقه مندان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند به سایت موسسه قرآن و نهج البلاغه به آدرس ۲noor.irو یا با تلفن ۰۲۵۳۷۷۴۵۴۸۰ داخلی ۱۴۱ و ۱۱۰ و یا با تلفن همراه ۰۹۱۲۱۵۱۱۹۷۳ تماس حاصل نمایند .