موسسه قرآن و نهج البلاغه برگزار می کند؛

ثبت نام دوره های آموزش مجازی درزمینه تجوید ، صوت و لحن ، روانخوانی و ترتیل خوانی

به گزارش نویدتهران ، پنجمین دوره آموزش مجازی به صورت آنلاین از سوی موسسه قرآن و نهج البلاغه در زمینه تجوید ، صوت و لحن ، روانخوانی و ترتیل خوانی برگزار می شود.

حجت الاسلام محمد رضازاده جویباری در گفتگویی اظهار کرد، بحمدلله موسسه قرآن نهج البلاغه از ظرفیت فضای مجازی در ایام کرونا استفاده مطلوب را به عمل آورده و در شش ماه اخیر چهار دوره کلاسهای آموزشی به صورت آنلاین در زمینه های تجوید ، صوت و لحن ، روانخوانی و ترتیل خوانی برگزار کرده است. مدیر عامل موسسه قرآن و نهج البلاغه قم گفت : علاقمندان به فراگیری تجوید و صوت و لحن در سطح عمومی و عالی اعم از آقایان و خانمها می توانند در پنجمین دوره آموزشی از طریق سایت موسسه به آدرسwww.2noor.ir اقدام به ثبت نام نمایند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن ۰۲۵۳۷۷۴۵۴۸۰ داخلی ۱۱۴ تماس حاصل نمایند.

ضمناً کلاسهای آموزش عمومی تجوید، صوت و لحن، و روانخوانی توسط استاد مجتبی شعاعی اداره می شود ، لازم به یادآوری است در سالهای ۹۷ تا۹۸ بنا به درخواست نهادها و موسسات قرآنی بیست دوره آموزشی تجوید ، صوت و لحن و روانخوانی برای قرآن آموزان و مربیان موسسات قرآنی از طریق ویدئو کنفرانس به صورت آنلاین برگزار گردیده که مورد استقبال قرآن آموزان قرار گرفته است.

شایان ذکر است با عنایت به تاکیدات مقام معظم رهبری به حفظ قرآن کریم در میان آحاد جامعه به ویژه جوانان موسسه قرآن و نهج البلاغه علاوه بر برگزاری کلاسهای مذکور ، دوره های حفظ قرآن کریم و نهج البلاغه را به صورت تلفنی برگزار می کند ، از این رو به اطلاع آن دسته از متقاضیان علاقمند فراگیری حفظ قرآن کریم می رساند با مراجعه به سایت موسسه www.2noor.ir و یا با تلفن ۰۲۵۳۷۷۴۵۴۸۰ آموزش خواهران داخلی ۱۲۰ آموزش برادران داخلی ۱۱۴ اقدام به ثبت نام نمایند.