با صدور پیامی؛

تولیت آستان قدس رضوی از مردم برای حضور پرشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد

به گزارش نویدتهران،تولیت آستان قدس رضوی با صدور پیامی از آحاد مردم انقلابی ایران اسلامی برای حضور پرشکوه و حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال دعوت کرد.

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی با صدور پیامی از آحاد مردم شهیدپرور و انقلابی ایران اسلامی دعوت کرد تا همچون سال‌های گذشته، حضوری پرشور و حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال داشته باشند.

متن این پیام به این شرح است:

باسمه تعالی
پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بدون شک یکی از والاترین رخدادهای تاریخ معاصر است که نه تنها در گستره ایران زمین بلکه در نظامات بین المللی تحولی عمیق و عظیم رقم زد و در کشاکش رقابت بلوک‌های به دور از معنویت و هویت شرق و غرب، الگویی مترقی و الهام بخش از حاکمیت را متناسب با شریعت الهی و فطرت انسانی به جهانیان ارائه کرد.
انقلاب اسلامی برپایه امداد الهی، هدایت و راهبری امام راحل عظیم الشان و هوشمندی و جانفشانی ملتی بصیر و مجاهد به بار نشست و با راهبری داهیانه رهبری و مجاهدت روز افزون ملت در عرصه های مختلف، قله های موفقیت و سربلندی را فتح کرد.
امروز و در شرایط حساس جهانی و منطقه ای که دشمنان بار دیگر با طمع اختلاف افکنی میان مردم و ضربه زدن به انقلاب اسلامی دنبال ایجاد فتنه ای جدید با هدف نا امید کردن مردم هستند، بر ماست که با نمایش عظیم اقتدار، عزت و سربلندی ملت انقلابی در سایه وحدت همه گروه ها، چهره ها و اندیشه ها، اوج همگرایی و همبستگی خود در برابر بیگانگان را به نمایش گذاریم و دیگر بار ، پیام جاویدان انقلاب اسلامی را به جهانیان عرضه بداریم.
اینجانب در جوار مضجع نورانی علی ابن موسی الرضا(ع) از عموم مردم شريف و اقشار مختلف ايران اسلامی دعوت مي‌كنم به شکرانه تمامی دستاوردهای بی مثال انقلاب و جهت نمایش اوج اقتدار و وحدت انقلابی ملت ایران، با شركت گسترده در راهپيمايي باشكوه روز ۲۲ بهمن، بار ديگر شكوه، عزت، اقتدار، وحدت و حمايت همه‌جانبه از نظام و رهبري و سرافكندگي و ذلت معاندان داخلي و دشمنان خارجي را به نمايش گذاشته و موجبات مسرت امام حاضر و ناظر، حضرت بقية الله الاعظم(عج) را فراهم نمايند.

سید ابراهیم رئیسی