سردار یزدی خبر داد:

تهیه و توزیع ۵ هزار جهیزیه برای نوعروسان نیازمند

به گزارش نویدتهران، فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ گفت: پنج هزار سری جهیزیه برای نوعروسان نیازمند تهیه شده که بزودی بین این افراد توزیع خواهد شد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه تهران بزرگ در گفت‌وگویی با اشاره به اهدای کمک‌های مومنانه به نیازمندان در تهران، اظهار داشت: مردم بعد از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز نیمه شعبان مبنی بر برگزاری رزمایش گسترده در کشور برای مواسات و کمک به نیازمندان، وارد عمل شدند.

وی با اشاره به اینکه مردم در همه عرصه‌ها به‌خصوص در رزمایش همدلی و کمک مومنانه افتخار آفریدند، افزود: در همین رابطه به مناسبت عید غدیر پنج هزار سری جهیزیه که توسط خیّرین تهیه شده است، برای اهدا به نوعروسان خانواده‌های نیازمند توزیع خواهد شد؛ علاوه بر این، سعی خواهیم کرد با ایجاد کسب و کار‌های خرد و کوچک و ایجاد اشتغال جدید به نیازمندان با اولویت سرپرستان خانوار و کسانی که سرپرست خود را از دست داده‌اند در شهر‌های اطراف و نقاط محروم تهران کمک شود.

سردار یزدی ادامه داد: همچنین به کسانی که متأثر از بیماری در شرایط سختی به سر می‌برند به‌ ویژه بیماران صعب‌العلاج کمک خواهد شد .