رحمانی فضلی در بازدید از مرز شلمچه:

تمام امور در مرز شلمچه طبق برنامه پیش می‌رود

به گزارش نویدتهران،وزیر کشور گفت: امسال ارائه خدمات به زائرین منظم و به صورت گسترده در حال اجرا است و همه امور در قالب طرح جامع اربعین دیده شده و دنبال می شود.
عبدالرضا رحمانی‌فضلی در حاشیه بازدید از مرز شلمچه در جمع خبرنگاران گفت: امسال اقدامات منظم و به صورت گسترده در حال اجرا است و همه اموری که لازم است، برنامه ریزی و در قالب طرح جامع اربعین دیده شده است و به صورت گسترده در اختیار زوار قرار گرفته است.
وزیر کشور با بیان اینکه مرزهای زمینی مهران، چذابه و شلمچه برای زوار اربعین حسینی پیش بینی شده است، افزود: استان خوزستان کارها را خوب پیش برده است و از برنامه ای که باید انجام می دادند جلوتر است و امسال در این مناطق مشکلی نداریم. امیدواریم در سال های بعد مسیر خدمات رسانی و امکانات و امور زیرساختی مهیاتر از این نیز باشد.
رحمانی فضلی ادامه داد: امیدواریم مردم عزیز ما به خصوص زوار گرامی که توفیق زیارت پیدا کردند، همه دستورالعمل ها و توصیه ها را رعایت کنند.
وی افزود: همه برای خدمت‌رسانی در اینجا حاضر هستیم، تا شرایط راحتی برای زوار فراهم شود و امیدواریم با ارتباط خوبی که بین زائران و مسئولان برقرار می‌شود بتوانیم هر چه ‌بهتر خدمت‌رسانی کنیم.
وزیر کشور عنوان کرد: نیروی انتظامی به عنوان نیرویی که مسئولیت امنیت را مستقیما بر عهده دارد و بقیه نیروها تحت امر آن کار می کنند در همه حوزه ها همچون صدور ویزا، کنترل ترافیک و سایر موضوعات کار خود را به درستی انجام داده است و امیدواریم خداوند متعال به همه کسانی که تلاش می کنند در دنیا و آخرت اجر اعطا کند.