سردار قاسم رضایی:

تلاش و پیگیری مرزبانی ناجا و دستگاه دیپلماسی کشور برای بازگشت سرباز ربوده شده

به گزارش نویدتهران،فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با اشاره به زنده بودن سعید براتی سرباز ربوده شده مرزبانی، گفت: تلاش و پیگیری های مستمر مرزبانی ناجا و دستگاه دیپلماسی کشور، برای بازگشت این سرباز، همچنان ادامه دارد.
سردار قاسم رضایی در تشریح این خبر، اظهارداشت: براساس پیگیری های مستمر مرزبانی نیروی انتظامی و همچنین رایزنی های دیپلماسی آقای هنر دوست سفیر ایران در پاکستان، مسئولان محلی و وزارت امور خارجه، سعید براتی  سرباز ربوده شده سیستان و بلوچستانی زنده است و همچنان به دنبال بازگرداندن وی به کشور هستیم.
فرمانده مرزبانی ناجا به نشست ها سفیر ایران در پاکستان با دادستان کل این کشور برای بازگشت سرباز مزبور به کشور اشاره و تصریح کرد: امیدوارم با رایزنی های انجام شده که موثر نیز بوده سعید براتی سالم به آغوش خانواده اش بازگردد.
گفتنی است، اوایل اردیبهشت ماه امسال، ۱۲ نفر از ماموران مرزبانی نیروی انتظامی در منطقه مرزی میرجاوه سیستان و بلوچستان از داخل خاک پاکستان مورد حمله تروریست ها قرار گرفتند که در این حادثه ۹ نفر از مرزبانان به شهادت رسیده و همچنین یکی از سربازان وظیفه به نام  سعید براتی ربوده شد.