سردارحسین اشتری:

تلاش می کنیم به پلیس مقتدر و هوشمند در تراز انقلاب اسلامی برسیم

به گزارش نویدتهران، فرمانده نیروی انتظامی گفت: در بحث ارتقاء مبادی دینی تلاش های زیادی کرده ایم و سعی ما در این است که به یک پلیس مقتدر و هوشمند در تراز انقلاب اسلامی برسیم.
سردار “حسین اشتری”؛ در دیدار با آیت الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید با تبریک حلول ماه ربیع الاول و هفته نیروی انتظامی از توجه ایشان به پرسنل ناجا تقدیر و تشکر نمود.

وی افزود: الحمدلله ناجا به لطف الهی و هدایت های رهبری انقلاب و تلاش همه همکاران در اقصی نقاط کشور با تمام توان در حال خدمت به مردم است.

فرمانده ناجا عنوان داشت: هیچ سازمانی مانند نیروی انتظامی وجود ندارد که در همه جا باشد و در عین حال پاسخگوی مردم نیز می باشد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند :” نیروی انتظامی یک نهاد خدمتگزار است” عنوان داشت: ما سالانه بیش از ۷۰ میلیون خدمت به مردم ارائه می دهیم.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به وضعیت مطلوب امنیت در کشور گفت: نگرانی هایی در بحث سرقت های خرد داریم که اینها نشأت گرفته از وضعیت اقتصادی حال حاضر است لذا ما تمام تلاش خود را جهت کاهش آنها و رفع دغدغه مردم انجام خواهیم داد.

سردار اشتری در ادامه عنوان داشت: در بحث ارتقاء مبادی دینی تلاش های زیادی کرده ایم و سعی ما در این است که به یک پلیس مقتدر و هوشمند در تراز انقلاب اسلامی برسیم.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به بحث اقدامات ناجا در فضای مجازی گفت: متاسفانه فضای مجازی فضای مطلوبی نیست البته ما در برخورد با سایت ها و شبکه هایی که منشا داخلی دارند اقدامات بسیار مطلوبی انجام داده ایم اما وظیفه سازمان های دیگر خصوصا وزارت ارتباطات در بحث برخورد با شبکه ها و سایت های خارجی بسیار مهم است.

این مقام ارشد انتظامی در خاتمه با اشاره به اقدامات ناجا در بحث پیشگیری از ویروس کرونا افزود: با تمام امکانات و ظرفیت در کنار وزارت بهداشت و درمان هستیم و امیدواریم بتوانیم در این زمینه نیز خدمات مطلوبی را به مردم ارائه دهیم.