فرمانده سپاه جلفا:

تقویت وحدت ملی از ضروریات امروز نظام اسلامی است

به گزارش نویدتهران،فرمانده سپاه جلفا تقویت وحدت ملی را از ضروریات امروز نظام اسلامی عنوان و اظهارداشت: ملت انقلابی ایران باید برای مقابله با توطئه های دشمنان، وحدت ملی و داخلی خود را حفظ و تقویت کند.

خلیل شریفی در گفتگویی با بیان اینکه استکبار جهانی همه توان خود را برای مقابله با ملت و نظام ما بکار گرفته، تاکید کرد: نباید از حیله دشمنان این انقلاب غافل باشیم چراکه دشمنان دست از دشمنی و شیطنت نخواهند کشید و ما اگر از درون مستحکم باشیم دشمن نمی تواند هیچ غلطی بکند باید مراقب باشیم که در درون آسیبی بوجود نیاید.

وی اظهار داشت: حضور مردم انقلابی و بابصیر در دوران طلایی این انقلاب، همواره ضامن بقا و پیشرفت ایران اسلامی است و در اغتشاشات اخیر نیز حضور ملت ولایی در عرصه دفاع از انقلاب و آرمان های والای امام راحل وشهدای گرانقدر ، توطئه استکبار جهانی و ایادی منحوس آنان را خنثی کرد.

شریفی افزود: برخود وظیفه دانسته ضمن تبریک حضور حماسی همه ملت شریف ایران اسلامی خصوصا مردم جلفا، مراتب قدردانی خود را خطاب به این ملت انقلابی اعلام کنم انشاالله که همه ما بتوانیم سربازی مخلص و جان برکف برای ولایت و خدمتگذاری برای ملت انقلابی باشیم.