اطلاعیه؛

تقویت نیرو‌های قرارگاه حمزه سید الشهدا نیروی زمینی سپاه

به گزارش نویدتهران،روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا علیه السلام نیروی زمینی سپاه از تقویت نیرو‌های این قرارگاه برای مقابله با تحرکات اشرار و گروهک‌های تروریستی و صیانت از امنیت مردم در منطقه ماموریتی قرارگاه در شمال غرب کشور خبر داد.

در پی تحرکات گروهک‌های تروریستی تجزیه طلب در منطقه شمال غرب کشور، روابط عمومی قرارگاه حمزه سید الشهداء علیه السلام نیروی زمینی سپاه اطلاعیه‌ای صادر کرد.
متن اطلاعیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
به دنبال تحرکات اشرار و گروهک‌های تروریستی تجزیه طلب ضدایرانی در شمال غرب کشور و ایجاد شرارت و ناامنی در برخی مناطق، قرارگاه حمزه سیدالشهدا علیه السلام نیروی زمینی سپاه با تقویت نیرو‌های خودی در محدوده جغرافیای ماموریتی و بهره گیری از همکاری مردم غیور بومی به مقابله قاطعانه با عوامل ناامنی در منطقه می‌پردازد.
ضمن تاکید بر اینکه امنیت منطقه و مردم شریف و غیور استان‌های مرزی شمالِغرب را خط قرمز خود می‌دانیم، به اشرار مسلح و تروریست‌های مزدور استکبار جهانی قاطعانه هشدار می‌دهیم در صورت ادامه شرارت و ایجاد ناامنی و مزاحمت برای مردم، رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا و سایر نیرو‌های حافظ امنیت و نظم برخورد قاطع با آنان را در دستور کار قرار خواهند داد.
دشمنان ملت ایران بار‌ها تجربه کرده اند رزمندگان شجاع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دوشادوش مردم غیور این منطقه، که همواره حامی و پشتیبان ایران امن، قوی، مقتدر، مستقل، متحد و یکپارچه بوده اند، توطئه‌های گروهک‌های مزدور استکبار جهانی را خنثی و از امنیت و آرامش پایدار صیانت کرده اند.