تقدیر و تشکر رئیس بنیاد حفظ آثار از عملکرد شایسته پلیس در حوادث اخیر

به گزارش نویدتهران، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: از همکاری و همراهی فرمانده و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی که در مواجهه با حوادث اخیر عملکرد قابل تقدیر وشایسته ای داشتند، خسته نباشید و خدا قوت می گوییم.

 سردار بهمن کارگر در همایش سراسری مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ضمن تشکر از حضور فرمانده ناجا و شرکت کنندگان حاضر در این جلسه، اظهار داشت: این همایش از روز گذشته آغاز شده است و این توفیق را داشتیم که گزارشی از فعالیت های این بنیاد را خدمت فرمانده معظم کل قوا ارائه دهیم.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خاطر نشان کرد: نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای این بنیاد حاصل تلاش و زحمت کارکنان بنیاد در سراسر کشور است که توانستند آن را در باغ موزه دفاع مقدس برگزار کنند و این دستاوردها را در معرض نمایش قرار دهند.

سردار کارگر تاکید کرد: بهترین فرصت است که در همین جا از همکاری و همراهی فرمانده و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در سطح کشور که با تمام توان سعی می کنند تا امنیت و آرامش را در کشور حفظ و ارتقاء دهند، صمیمانه تشکر و قدردانی کنم.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه پلیس در مواجهه با حوادث اخیر، عملکرد قابل تقدیری داشته است به فرمانده ناجا و کارکنان این نیرو خسته نباشید و خدا قوت می گوییم.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، در پایان گفت: تلاش کردیم تا ایام برگزاری این نمایشگاه مصادف شود با عملیات کربلای ۵ که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) این عملیات را مانند شب های قدر دانستند.